Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taśmy z nazwiskami i inne naszywki


Recommended Posts

Mam możliwość sprowadzenia różnego rodzaju naszywek amerykańskich itd.

Jeśli chcesz mieć swoje nazwisko/pseudo na mundurze to dobrze trafiłeś. Nazwiska są na taśmach amerykańskich, czyli takich jak na amerykańskich mundurach :). Mogą być na mundury desert lub woodland, marpat pustynny i leśny.

Min. przy zamówieniu to 3szt. danego nazwiska na danej taśmie, koszt za 3 sztuki to 25zł.

Posiadam też inne naszywki do obszycia amerykańskiego munduru:

- korpusówki

- łuczki

- flagi

- stopnie

- taśmy US ARMY, US MARINES itd.

Przykład obszycia moich mundurów naszywkami z mojego źródła:

5.jpg

 

Jak coś to pisz na pw, albo gg: 913979

Link to post
Share on other sites

hihihi.. na lewa strone... zachcialo sie namu? ;)

a na woodlandzie flaga powinna byc lustrzanym odbiciem (na prawym ramieniu), czy tak?

moglbys tez przeszyc stopnie, stopnie oficerskie naszywa sie rownolegle do "przedniej" krawedzi kolnierza, tak jak ty naszyles naszywa sie stopnie podoficerskie... no i korpusowka na tri-kolorze... mam nadzieje ze sie nie wymadrzam zbytnio? 8)

Link to post
Share on other sites

Na woodlandzie też powinna być odwrócona flaga, która leży zakurzona pośród innych :). Mundur był obszywany wg. różnych zdjęć i materiałów z netu.

To nie jest wątek dot. jak obszyć mundur, tylko gdzie zdobyć naszywki na jego obszycie czyt. u mnie :)

 

 

EDIT:

Masz po części racje co do stopni i korpusówek, są źle obszyte, ale nie powinno ich się przyszywać tak jak pisałeś czyli równolegle, ale prostopadle do tej "przedniej" krawędzi kołnieża.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...