Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Thompson U.S. M1A1 SMG (Tokyo Marui)


Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Thompson jest ogolnie bardzo metalowy jak na Marui... W tym upper receiver tez jest metalowy, bardzo ladnie zrobiony i nie ma potrzeby go wymieniac! (Thompsona w zyciu na oczy nie widziales, co Kiwi?)

 

A lower receiwer jest co prawda z tworzywa, ale nie rzuca sie to w oczy, czesc jest sztywna, nie skrzypi, nie peka itp i w praktyce nikt tej czesci nie wymienia (o ile w ogole ktos robi metal lower receiver?).

Link to post
Share on other sites

Wersja M1A1 nigdy nie miała "okrągłego" magazynka. Pasowały do niej tylko magazynki 20 i 30 nabojowe.

 

Jemu zapewne chodzilo o Chicago typewritter. ktory jest thompsonem ale z inaczej ulozonymi raczkami. Tez to ma swoj klimacik a la godfather :] Widzialem gdzeis do kupienia te drewna. Chiba.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 3 months later...

Witam również posiadam TOMASZKA jest cudowny i niesamowity klimacik pierwsza klasa mam go podkręconego do 380-390 Fps za pomocą zestawu FTK do P 90 poprostu wymiata tyle że teraz musze do niego wsadzić prec lufke bo na większym dystańsie ma duży rozrzut.Pozatym sprawuje się bez zarzutów jak do tej pory polecam wszystkim bo ta replika poprostu jest nie do pobicia pozdrawiam posiadaczy a tych co nie mają albo się zastanawiają nad kupnem zachęcam do zakupienia bo warto. :killer:

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Mniej więcej. Jak replika Ci się podoba, to się nie zastanawiaj, bo wykonanie i osiągi są doskonałe.

Wow! To teraz bitwa między WGC Custom M4A1 New Type i M1A1 Thompson :D

 

Rozumiem, że po tuningu osiągi wzrosną.

 

Czy jakiś współczesny mundur pasuje do M1A1?

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Mam od prawie półtora roku, lufa nie ma nawet ułamka luzu i nic nie wkazuje, żeby coś miało się wydarzyć. Na wszelki wypadek sprawdzam od czasu do czasu czy wszystko jest mocno dokręcone. Thompson znajomego ma z 4 lata i też wszystko siedzi solidnie. Ja bym nie przejmował się nawet odrobinę, ale może niech wypowie się ktoś, kto takie złamanie zaliczył (osobiście słyszałem tylko o luzach w tym miejscu, nie złamaniach).

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...