Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] AW338 (L96) [Ares]


Recommended Posts

  • Replies 227
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Spróbuj dokręcić śrubki które dociskają kulki które dociskają mag ;)

 

Ja nadal nie wiem o co chodzi z moim magiem. Raz jak wkładam kapsułe to nawet nie syknie i wywalam 3-4 magazynki na niej. A następna kapsuła opróżnia się w 2 sek podczas przykręcania.

Link to post
Share on other sites

Dobrze że to nie temat ala Warrior bo zaraz by było że małolat lata z 600 fps i jest niebezpieczny:D GZ podsunął mi lepszy pomysł. Sam spróbuję coś wyrzeźbić w wolnej chwili. Na chwilę obecną wali na co2 aż miło:D Guardery 0, 43 nie widać do 30/40 metra O.o

Link to post
Share on other sites

@Sticker

weź to na chrono. Ja w swd do 0,43g ustawiam 580fps, wtedy na nich jest stabilne 500fps. Przy wyższym ciśnieniu zasięg się nie zwiększa, a skupienie leci na pysk.

 

Poza tym to masz rację - fajnie, że AW338 kosztuje tyle ile kosztuje - mniej mam daje się swoim dzieckom na to naciągnąć ;p przez co replika bardziej egzotyczna jest i temat mniejszy.

Link to post
Share on other sites

Ja miałem mega suchy toteż farba się okropnie zdarła. Też czegoś poszukuję. Złe doświadczenia ze spręzyniaka mam gdzie raczej nie wypada niczym smarowac bo wszystko się klei. Kazda drobinka pyłu kurzu czegokolwiek wpuchana jest przy każdym przeładowaniu w komorę i coraz ciężej się repetowało:/ W sumie w gaziaku może nei być z tym problemu bo zamek "głęboko" znowu tak nie wchodzi jak w springu więc może mieć to jakiś sens.

 

Chrono tak obowiązkowo. Na chwile obecną nie było gdzie kupić porządnego na użytek własny i tak będzie potrzebne bo zobacze jak wyniki na Co2 będą niezadowalające to pójdę w HP.

Link to post
Share on other sites

Jest wraz z magazynkiem. W sestawie do Aresa AW338 taki jak na specu są tylko do bolta, jeśli zgubisz wydaje mi się to zwykłe tworzywo które bez problemu dorobisz u tokarza.

 

Chłopaki mam pytanie. Ktoś powie mi jaki gwint jest na końcu tłumika płomieni? Chodzi mi o kwestię dorobienia tłumika bo podejrzewam że skoro to Ares to będzie nietypowy.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Uszczelniłem magazynek na CO2 i tutaj pojawił się problem...

Wkładam maga ładuje naciskam na spust i jest strzał ale tylko kurka. Magazynek nie tryska gazem. Ten na gg strzela jak trzeba a ten na CO2 wcale :icon_eek2: Sprężyna w zamku jest ta mocniejsza od CO2.

 

Czy dziurka w metalowym elemencie w którym jest sprężynka i grzybek powinna być ustawiona w kierunku wylotu?

 

Dodam iż jak naciskam palcem na grzybek to strzela gazem ale jakoś marnie. Lepiej strzela z magazynka na gg.

Edited by jano92
Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • 2 months later...

System działania może dokonały nie jest ale dodaje większego realizmu. Łatwość przeładowania - wiem Mancrafta też się fajnie repetuje. Czyszczenie i konserwacja daje Ci namiastkę ostrego odpowiednika. Dywagacje na ten temat to coś w stylu dlaczego GBB a nie lepszego AEG'a.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Witajcie.

 

Ludziska posłużcie radą. :icon_wink: Mam właśnie tego Aresa i zmieniam gumę HU na dniach, ale nie wiem już jaką wybrać. Przede wszystkim, czy komora w tym Aresie jest rzeczywiście VSR'owska, czy można od razu pakować AEG'owe gumki?

 

I drugie pytanie. Jaką firmę NAJLEPIEJ wybrać? W M24 od CA miałem systemkę energy i dawała radę. W Aresie + CO2, będzie też dawać radę czy obecnie jest też coś niezawodnego,co możecie polecić do AW?

 

Z góry dzięki i pozdrawiam,

Korczu

Edited by KorczO
Link to post
Share on other sites

Dzięki wielkie!

 

Generalnie najbardziej zależało mi na info jakie gumki wejdą. Na początku ludzie pisali, że standard VSR, ale potem wyczytałem, że wkładają np. gumki AEG'owe, więc stąd to pytanko ;) Zresztą lepiej raz więcej zapytać niż potem źle zrobić, albo stracić pieniądze. :)

 

Pozdrawiam, Korczu.

Link to post
Share on other sites

Hej!

 

Mam problem z magiem CO2 . Po włożeniu kapsuły i zakręceniu, i przebiciu jej, całość po prostu przelatuje przez maga. Nie wiem o co chodzi tym bardziej, że cały czas działał bez problemu. Reszta jest szczelna. Na fotce podaję gdzie wylatuje całość. Uszczelniałem i bawiłem się parę razy ale dalej to samo.

dm-WPBWUAMI.jpg

 

A tutaj części po wykręceniu.

dm-907YB3XO.jpg

Może czegoś brakuje? Powiem szczerze, że składałem maga o 4 w nocy i coś mogło mi umknąć, ale chyba wszystko jest. Oceńcie sami.

 

Pozdrawiam, Korczu.

Edited by KorczO
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam.

 

Odpisuje późno, bo dopiero niedawno się zabrałem za maga. Powiem tak. Wykręciłem zawór, wszystko przeczyściłem, uszczelniłem teflonem i po złożeniu wziąłem się za włożenie kapsuły. Tym razem gaz nie przeleciał od razu; gaz jest w magazynku, lecz słychać syczenie z miejsca zaworu i czasami z pod nakrętki, która dociska kapsułę. Ale to nic po chwili się uspokoiło nic nie syczało. Sprawdziłem 2 dni później i gaz był dalej w magu. Dzisiaj natomiast poszedłem do lasu przestrzelać replikę, włożyłem kapsułę do maga... i lipa. Połowa gazu uciekła od razu a na reszcie nie dało się strzelać. Ciągle gaz się ulatniał.

Co poradzić w takiej sytuacji? Może nowy zawór? Jest dostępny taki gdzieś? Powoli pomysły mi się kończą...

 

Samael miałem pisać do Ciebie bezpośrednio na PW, ale uznałem, że topic z magiem może się przydać dla innych, którzy będą się zmagać kiedyś tam z magami ;)

 

Pozdrawiam, Korczu.

Link to post
Share on other sites

Rozebrać wszystko na czynniki pierwsze zobaczyć w jakim stanie są uszczelki gumowe i te z tworzywa sztucznego. W lesie skąd ulatniał się gaz?

Zawór jest dostępny u aresa, zajmuję się ściąganiem gratów więc mogę pomóc jeśli nie ogarniasz sprawy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...