Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Remington 870


Recommended Posts

  • 7 months later...
  • 1 year later...
  • 3 months later...

moja bestia customowy remington m870 maruzena na shellsy.

 

https://picasaweb.google.com/109588117247182325029/Remington870Maruzen?authkey=Gv1sRgCN7A5ZO6kte7wAE

 

od początku:

nie jestem fanem zbierania łusek i nie zamierzam tego robić ale jestem wielkim fanem strzelb

zakupiona jako uszkodzona byla to strzelba m1100 czyli semi auto niestety kupiłem uszkodzona i by ja uratować dokonałem niezbędnych przeróbek(replika była wrakiem na 10 strzałów 7 zaciec w tym zasiegu nie było jak strzelało się więcej niz 3 kulkami)

dokonałem kilka przeróbek wewnętrznych zaczynając od naprawy wyrzutnika łusek oraz przeróbkę na pump action(dźwięk jest urzekający tak samo jak wylatujące łuski) z modyfikacja zaworu gazowego co zwiększyło moc o około 50 %,

modyfikacja wężyka gazowego oraz skrócenie go(zwiększyło to moc),

zmodyfikowałem zaworek gazowy jest teraz efektywniejszy i znacznie wzrosła przepustowość dzieki czemu(gazożer) mogę śmiało powiedzieć ze z ta replika na jednej kulce zasięgiem dorównuje aeg na 400 fps które replika strzelby posiada celowałbym około 450 fps na 0.20.

 

Z repliki najwygodniej jest używać(testowane na green gazie w ciepłe dni) kulek 1 x 0.25 lub wyżej jako slug,3 x 0,25 ma zadowalający zasięg oraz skupienie, na około 25 metrach spokojnie trafia w człowieka,kilka do 6x0.20 na 25 metrach max. także po tych przeróbkach zasięg stanowczo wzrósł to samo liczba fps.

 

Zewnętrznie dodałem uchwyt zawieszenia w chwycie home made trzyma sie mocno wygląda świetnie,z szyn ris od m4 oraz z chwytu od benelli m4 zrobiłem chwyt ris na którym umieszczone są 2 x larue hand stop oraz 3 okładziny przerobione metoda stippling,dodane celowniki przeziernikowe od benelli m4 oraz szyna ris.

Kolimator aimpoint micro t-1.

Z powodu wysokich kosztów shellsow oraz braku dostępności w Polsce skonstruowałem(pomysł przypadkiem podsunął kolega miodus) repliki które sprawdzają się świetnie(choć wyglądają jak wyglądają) oraz waza dużo więcej niż plastikowe oryginały maruzena, mieszczą do 8 kulek naraz.side saddle oraz chwytak na shelsy także home made.tak aby nie zbierać shellsow, mieści około 20 sztuk i ma niski profil takze nie wyglada to jak worek wzmocniony od wewnątrz plastikowym szkieletem.

uwaga nie polecam tych przeróbek chyba ze ktoś ma zaplecze z warsztatem.sam planuje wymianę suwadła zamka na wykonany w garażu stalowy(w fazie projektowania)

zdjęcia jakie sa takie sa bo to telefon oraz replika nie ma kilku czesci przez to ze trwają modyfikacje.

 

jeśli masz oryginalne łuski maruzena(niebieskie) chętnie je od Ciebie odkupie,to samo metalowe body,plastikowe ładownice na shellsy oraz akcesoria do strzelb kontakt na priv

Edited by Volve55
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 6 months later...
  • 10 months later...
  • 9 months later...
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...