Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

STALKER - Zona Nysa 2


Recommended Posts

  • Replies 468
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam podobny problem co Gan - dopadło człowieka choróbsko popromienne i puścić nie chce. Też bym chętnie oddał przepustkę jakiemuś uczciwemu zabijace. icon_biggrin.gif

 

Eeee tam... Mnie 2 dni przed imprezą napromieniowali technetem-99 (tak, w sposób kontrolowany :P ) i nikt się nie czepiał :P

Link to post
Share on other sites

Pozwalam sobie umieścić informacjie wg www.imgw.pl o przewidywanej pogodzie w Nysie i okolicach w dniach od 09.04.2010 do 11.04.2010. Cyfra podana po godzinie to temperatura.

 

Chciałbym tylko przypomnieć, że to są tylko prognozy a Mataka Natura to kobieta ;-) a wiadomo, kobieta zmienna jest ;-)

 

Jeżeli miałaby się spełnić prognoza to zapowiada cię całkiem przyjemnie.

 

 

piątek (09.04.2010)

--------------------------------------------------------------------------------

 

2:00 9 (6.0) 1003 hPa 3 m/s Pogodnie, okresami wzrost zachmurzenia do umiarkowanego

5:00 7 (3.8 ) 1003 hPa 3 m/s Pogodnie, okresami wzrost zachmurzenia do umiarkowanego

8:00 7 (6.3) 1003 hPa 2 m/s Pochmurno, okresami przejaśnienia

11:00 9 (4.2) 980 hPa 4 m/s Pogodnie, okresami wzrost zachmurzenia do umiarkowanego

14:00 10 (5.4) 979 hPa 4 m/s Pogodnie, okresami wzrost zachmurzenia do umiarkowanego

17:00 10 (5.4) 979 hPa 4 m/s Pogodnie

20:00 7 (3.8 ) 980 hPa 3 m/s Pogodnie

23:00 5 (4.3) 981 hPa 2 m/s Bezchmurnie

 

--------------------------------------------------------------------------------

sobota (10.04.2010)

--------------------------------------------------------------------------------

 

2:00 4 (0.4) 980 hPa 3 m/s Bezchmurnie

5:00 4 (0.4) 979 hPa 3 m/s Bezchmurnie

8:00 5 (-0.6) 980 hPa 4 m/s Bezchmurnie

11:00 6 (0.6) 979 hPa 4 m/s Bezchmurnie

14:00 7 (0.2) 978 hPa 5 m/s Bezchmurnie

17:00 7 (0.2) 978 hPa 5 m/s Bezchmurnie

20:00 5 (1.5) 977 hPa 3 m/s Bezchmurnie

23:00 4 (3.3) 977 hPa 2 m/s Bezchmurnie

 

--------------------------------------------------------------------------------

niedziela (11.04.2010)

--------------------------------------------------------------------------------

 

2:00 1 (0.2) 975 hPa 2 m/s Bezchmurnie

5:00 -1 (-1.9) 974 hPa 2 m/s Bezchmurnie

8:00 1 (0.2) 974 hPa 2 m/s Bezchmurnie

11:00 3 (-0.7) 973 hPa 3 m/s Pogodnie

14:00 5 (-0.6) 972 hPa 4 m/s Pogodnie

Edited by Brytan
Link to post
Share on other sites

Dopisując do postu Brytana. Patrzyłem na sprawdzoną i naprawdę dobrą prognozę na

 

www.umold.meteo.pl

 

Co prawda model prognozowania obejmuje termin do 84 godz. jednak to wystarczy, żeby powiedzieć jasno:

 

Piątek bez opadów, temperatura nawet 15'C, widzialność 100%, zachmurzenie rzędu 25% i wiatr bardzo mały - do 7 km/h

 

Tak więc nawet w pesymistycznym prognozowaniu Brytana będzie ładnie.

Link to post
Share on other sites
9 kwietnia (piątek)

 

20:00 - przedstalkerowska część nieformalna na terenie Fortu Prusy (za wieżą ciśnień) dla osób, które przyjadą do Nysy wcześniej. W planie ognisko. Zaopatrzenie w wyłącznej gestii osób uczestniczących oraz ich kulinarnych upodobań. Możliwość noclegu na terenie Fortu Prusy (potrzebne własne karimaty, śpiwory, ciepła odzież). Parking przy skrzyżowaniu ul. Obrońców Tobruku i ul. Eichendorffa (mapka z zaznaczonym miejscem ogniska).

 

I tu pytanie do organizatorów - czy nocleg na terenie fortu da możliwość schowania się pod jakimś dachem, czy trzeba zabrać swój namiot? Bo pomimo optymistycznych prognoz pogodowych lepiej się zabezpieczyć :)

 

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

misiakow możesz wziąć namiot by myszy po tobie nie latały, o ile masz samonośne iglo. Ostatnio tak nocowałem na Forcie. Po prostu postawiłem sypialnie na betonie i narzuciłem tropik. Własna przestrzeń prywatna i mniej wieje przez okna bez szyb.

Link to post
Share on other sites

No skoro jest dach to się nie martwię - śpiwór, karimata i ze dwa koce i daje rade :D

 

Ja również będę w piątek z jeszcze jedną osobą :)

 

 

Właśnie znalazłem:

 

http://www.teatrkochanowskiego.art.pl/inde...d=6&sid=101

 

Na pierwszy ogień idą dzieła Andrieja Tarkowskiego - "Andriej Rublow" (13 kwietnia), "Stalker" (18 kwietnia), "Ofiarowanie" (19 kwietnia).

 

Moim zdaniem bardzo interesująca opcja, zwłaszcza 18 :)

 

Pozdrawiam

Edited by misiakow
Link to post
Share on other sites

Oj wątpię... Widziałeś ten film, pt.: "Stalker"? typowy rosyjski film psychologiczny, nic, totalnie nic się nie dzieje ;p

 

Bo dzieje się bardzo mało, ale wg mnie świetny klimat, prawdziwa, niegościnna i nieogarniona Zona i o to chyba chodziło ;)

Link to post
Share on other sites
Nocujemy pod zadaszeniem oczywiście, miejsca w forcie jest naprawdę dużo.

 

Tylko pamiętajcie, że to nie hotel pięciogwiazdkowy ;-)

Ciepłe ciuszki polecam i łóżka polowe (ci którzy ostatnio je mieli wyszli na tym najlepiej).

Link to post
Share on other sites

Tylko pamiętajcie, że to nie hotel pięciogwiazdkowy ;-)

Ciepłe ciuszki polecam i łóżka polowe (ci którzy ostatnio je mieli wyszli na tym najlepiej).

 

Ale mam nadzieje standardowy zestaw psiwór + karimata da radę? Czy zaopatrzyć się w coś konkretniejszego?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...