Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Helikon czy Kontrakt?


Recommended Posts

Niestety żadne nie wychodzi bo naszywka jest nie wyraźna. Ale przepisałem to co odczytałem:

 

(pomijam tutaj rozmiar itd.)

BLOUSE WOODLAND MARPAT CAMOUFLAGE MCCUU

(coś z materiałem chyba... ciężko odczytać) NYLON

CONTRACT: QAAD16-D1-D-GUG8 (nie mam pewności czy dobrze ten kod odpisałem)

AMERICAN APPAREL. INC.

________________________

(coś chyba o sposobie czyszczenia)

 

 

A jeżeli na spodniach nie mam żadnych innych naszywek poza podobną metką... to też Kontrakt??

Edited by Gordon116
Link to post
Share on other sites

Tym logiem korpusu to nie wiem czy jest sens sie sugerowac, bo ja miałem kopie Helikona i tez były loga korpusu. Ja stawiał bym, ze góra jest kontraktem, nie wiem czemu ale ta metka przy kołnierzu przekonuje mnie do tego bo na kontraktach taka własnie wystepuje, bo na kopiach jest w tym miejscu tylko rozmiar i skład materiału.

 

Pozdrawiam

 

 

BTW. Opisz jaka droga go nabyłes to troche moze ułatwic rozszyfrowanie jego "autentycznosci":D

Link to post
Share on other sites

Helikon na materiale ma także loga EGA, za to ich metka tego nie ma. Poza tym kolorami różni się od helikona. No i na koniec:

BLOUSE WOODLAND MARPAT™ CAMOUFLAGE MCCUU (coś z materiałem chyba... ciężko odczytać) NYLON CONTRACT: QAAD16-D1-D-GUG8 (nie mam pewności czy dobrze ten kod odpisałem) AMERICAN APPAREL. INC.
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...