Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

America's Army 3


Recommended Posts

No to będzie trzeba wrócić do AA ;) Nareszcie sieciówka, w której nie będzie zajączków, króliczków i innych skaczących stworzeń ;)

 

No i ciekawi mnie latarka na screenie M4.. czy naprawdę będzie dostępna i przydatna? Okaże się. Oby.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

No czekam czekam również na AA 3.0, jeżeli będzie tak dobre jak wcześniejsze wersje to hoho :} Myślę tylko, że modernizacja kompa będzie nieunikniona, wcześniejszy AA potrafił mi się w niektórych momentach przyciąć, a co dopiero nowy, który będzie na nowym silniku.

Link to post
Share on other sites

Myślę tylko, że modernizacja kompa będzie nieunikniona, wcześniejszy AA potrafił mi się w niektórych momentach przyciąć, a co dopiero nowy, który będzie na nowym silniku.

 

Podobno kod AA 3.0 ma być na tyle zoptymalizowany, że nie będzie miał większych wymagań niż 2.8.3.

Jeśli jednak ta Ci się przycina to może trochę ramu dołożyć?

Edited by Black
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

W moim przypadku większość gier przestała się przycinać dopiero jak kupiłem nówkę kompa, na 4 rdzeniach, 4GB szybkiego ramu i na 8600GTS + dobra płyta. Dopiero problemy zaczęły się w grze "Crisys", gdzie okazało się że w miarę płynnie można grać na połowie ustawień... nie kończące się szaleństwo wymagań sprzętowych.

Min dlatego lubię postrzelać się w ASG, bo skutecznie używam swojego już 5 letniego AEG'a i płynność ta sama lol :D

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • 4 weeks later...

Na pewno każdy kto choć trochę interesuje się sieciowymi FPSami kojarzy grę stworzoną przez US Army, czyli Americas Army. Ta już zdziadziała choć ciągle na będąca na siłach sieciówka doczekała się swojego następcy - America's Army 3. Jego premiera odbędzie się 17 czerwca bieżącego roku, czyli za niespełna 12 dni. Wszystkich zainteresowanych nową produkcją US Army zachęcam do śledzenia na bieżąco:

 

www.americasarmy.com - czyli oficjalnej strony AA

www.americasarmy.pl - polska oficjalna strona AA, na której znajdziecie galerie, ciekawostki, opisy Americas Army 3, a tuż po premierze możecie oczekiwać na obszerniejsze artykuły.

 

AA3 zapowiada się naprawdę fantastycznie, a czy tak faktycznie jest dowiemy się już 17 czerwca. Zapraszam wszystkich, począwszy od starych wyjadaczy i kończąc na laikach. Zostało wam nieco ponad 12 dni do nadrobienia zaległości :)

 

Pozdrawiam

 

Malutki :uśmiech:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ad 1

AA2: podstawa to M16A2, M249, M203, SOPMOD, SPR, M24, M82, M9

AA3: podstawa to M16A4, M249, M320, M4A1, M16A4 DMR

Ponad to w planach na kolejne update'y jest shotgun i dodatki na risa, na pewno będzie latarka Surefire.

 

Ad2

Treningów jest masa, znacznie więcej niż w poprzedniej części

 

Ad3

Trzeba zakładać nowe konto

Link to post
Share on other sites

Ogólnie nowy wygląd zachęca, ale min. czasami nie można strzelać (przeładowywanie nic nie pomaga i błąd może wystąpić przez np dwie rundy), po przeładowaniu SAW'a torba wylądowała mi na górze blokując widok, rzucając granatem wyciągam zawleczkę z ... SAW'a (dobrze, że nie muszę nim rzucić), od czasu do czasu trafić się może biegacz ścienny (gość wklejony tam, skąd nie może wyjść) itp inne "bug'i". Poza tym czasami może rzucik trafić przy logowaniu na serwy, ciekawość zżera kiedy wreszcie zrobią treningi zaawansowane.

Zobaczymy jak to się wszystko potoczy. Poza tym lubie te lokacje.

Link to post
Share on other sites

Czy jest ktoś zorientowany na tyle, żeby mi powiedzieć dlaczego nie widzę HUD'a a na ekran od góry i dołu weszły czarne ograniczenia jakby to był film z panoramą...?

 

Od razu uprzedzam pytania, mam wszystko odpowiednio włączone/ustawione.

Link to post
Share on other sites

Widocznie nie wszystko, bo jak u siebię ustawię poprawną rozdzielczość (taką jak w windowsie chyba) to pasów nie mam. A co do HUD'a to polecam forum na www.americasarmy.pl. Ja tego problemu nie mam, ale tam mi się ten problem przewinął, więc zamiast czytać żeby Tobie odpowiedzieć, polecam samodzielną lekturę ;P

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

@Robson

 

"Dla tych, co nie wiedzą, jak przywrócić HUD ( posiadacze kart nvidia). Na pasku zadań w prawym dolnym rogu ikonkę ustawień Nvidii. Klikacie na nią. Rozwija wam się menu, wybieracie panel sterowania Nvidia. Gdy już wejdzie wam do panelu, wybieracie z lewej strony zakładkę: zarządzanie ustawieniami 3d. Następnie na środku wybieracie zakładkę ustawienia programu i z rozwijanego menu wybieracie Americas Army 3. Ostatnim krokiem jest zmiana wartości filtrowania anizotropowego z domyślnego (pod kontrolą aplikacji) na któryś, które obsługuje wasza karta graficzna ( w moim przypadku są to wartości 2X, 4X, 8X i 16X).

Dla posiadaczy ATI. Wy zapewne podobne opcje macie w Catalystach, ale gdzie dokładnie to wam nie powiem, bo nigdy nie używałem karty spod tego znaku ;P"

 

A Pasy występują tylko na monitorach wyświetlających obraz 4:3 :(

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Witam!

Postanowiłem pograć sobie w nowe AA... Wszystko fajnie, ściągnęło się bez problemów, instaluje... z bananem na twarzy robię szkolenia, po czym przychodzi TEN wielki moment... chcę wejść na serwer. Wybieram jeden na którym są ludzie... ładowanie... Po chwili dźwięk się przycina... "No nic"- myślę, "trzeba poczekać". Czekam, i wylatuję z powrotem do menu głównego ;/. Ktoś wie co z tym zrobić??

 

Z góry dzięki.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

ja tam proponuję najpierw ściągnąć sobie projekt STEAM (umożliwia komunikację, kupowanie gier itd.) i z niego pobrać AA ;) ta gra to dla mnie bardzo miła po wynudzeniu sie counter-strike'm :D serwerów racja sporo ale jest tylko 5 mapek :] i trzeba sie przyzwyczaić do niewiarygodnego opóźnienia (na wszystko poza strzelaniem około sekunda po czym dopiero wykonuje daną czynność)

 

jeżeli ktoś wspominał o w/w rzeczach to przepraszam ale nie patrzyłem ;p

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Generalnie to America's Army powoli umiera. Wersja 3 wyszła pełna błędów, następnie zwolnili prawie cały sztab pracujący nad tą grą, a ja od dwóch miesięcy nie potrafię znaleźć zapełnionych serwerów.

 

Wnioskuję z tego, że poprzednie wersje również nie mają zbyt bogatej wyszukiwarki.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...