Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Czytałem (w jakimś nr. Strzał-u), że w oryginalnej Serpie BlackHawk-a bardzo ciężko chodzi przycisk zwalniający blokadę, ma też duży skok, co przedłuża czas wyjęcia pistoletu z kabury.

Innym wskazanym minusem był sam przycisk - można przypadkowo nacisnąć na spust.

Link to post
Share on other sites

Co do ergonomii uzytkowania oryginalnej Serpy, było już o tym troszke, natomiast dowodem na to, że oryginalna Serpa jest dobrym tworem to to, że ma zostac przyjęta na wyposażenie całego USSOCOM. Coś takiego przynajmniej czytałem.

Ale jak wygląda sprawa uzytkowania tej kopii od Krakmanów?

Ma ktoś, może sie podzielić uwagami?

Link to post
Share on other sites

ja mam. wersja na glocka czarna. platforma jest nawet ok wykonana. pasy udowe sa też ok gorzej z klamrami, pasy do paska głównego są rozciągliwe i nie wzbudzają zaufania.

kabura: chińskie śrubki wyrabiaja sie okropnie, gwinty w kaburze pękają... wstawiona jest po prostu tulejka z mosiądzu cieńkościennego z wielowypustem i jest to lichej jakości jednej juz prawi nie mam i trzyma sie na słowo honoru po ... 2 dniach :( trzeba kombinowac wstawić insert nowy lepszy lub nakretkę kłową i troche pomęczyc sie. płetw do pasa nie sprawdzałem.

kabura do platformy "wzyna się " wymaga podkładkowania po 2 podkłądki ( pomiędzy kaburę a platformę oraz platforma łeb śruby) czyli 6 podkładek oraz dałem lepsze śruby ampulowe m4x10.)

nieslizga sie na nodze przycisk nie ma duzego skoku jest dośc krótki co do ześlizgu palca na spust zalezy od usera ;) ja na ok 200 wyciągniec ani razu nie nadusiłem na spust od razu :) (kwestia opanowania :P )

 

foto za godzinę jak znajde kaburę :P

Link to post
Share on other sites

Viamortis, i jak Twoje spostrzeżenia nt. tej kabury?

Fajna :F

 

 

EDIT: no dobra...

Jeśli to jest ta sama co na EBB, a zapewne jest, to paski są podgumowane. Dobra rzecz, bo normalnie paski kabury lubią się ślizgać po udzie. Sposób zwalniania klamki do mnie nie przemawia niestety, ale ogólnie ciekawa koncepcja.

Zasadniczo klamki pasują (np. glock cymki leży miodzio), ale beretka STTI (taka za 95 złotych) mi już nieco latała po kaburze i stukała. Z tym że jest to raczej problem z odwzorowaniem wymiarów klamki niż kabury.

 

Poza tym ciężko coś powiedzieć, bo w warunkach bojowych nie używałem. Całkiem wytrzymały plastik, raczej giętki niż kruchy, ale wykończenie takie sobie.

Edited by Viamortis
Link to post
Share on other sites
Nosiłem ją zarówno na klacie jak

Jak ją doczepiłeś na klatę? Jest możliwość doczepienia do molli?

 

I czy nie orientuje się ktoś, czy wejdzie colt WE? Ja mam wersje z risem, i nie jestem pewien ;d (Oczywiście pytam do wersji dla colta ;))

Edited by gryncek1
Link to post
Share on other sites

I czy nie orientuje się ktoś, czy wejdzie colt WE? Ja mam wersje z risem, i nie jestem pewien ;d (Oczywiście pytam do wersji dla colta ;))

 

Jakbyś ruszył tyłek i poszukał na forum to byś się dowiedział, ze Colt 1911A1 Tactical WE wchodzi bez problemu. Ba! Wystarczyło do % zagadać. :>

Link to post
Share on other sites

Jakbyś ruszył tyłek i poszukał na forum to byś się dowiedział, ze Colt 1911A1 Tactical WE wchodzi bez problemu. Ba! Wystarczyło do % zagadać. :>

Ale misiu, % nie ma z risem, o którego właśnie mi chodzi :P ale dziękuje za wyjaśnienie, lada dzień zamówie :)

Edited by gryncek1
Link to post
Share on other sites

śruby, dać podkładki i inserty lepsze. troche wkurzajaca jest wymaia insertów ale dopiero jak sie zepsują :P ( u mnie jeden już ma połowę długości... )

znajac życie jak ja zakatuje to kupie oryginalną serpę a platforma zostanie stock ;]

 

pytanie do znawców :P po kiego sa te szyny ? szerokośc jak ris czy tam ras i są na to jakieś ładownice ??

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...