Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ech, zaraza: tylko jedna "na pas" występuje w wersji leworęcznej. I żadnego mocowania Molle nie ma w opcjach :icon_cry:

Nosiłem na mailce kiedyś, choć brakowało niestety choćby jeszcze jednej śruby i musiałem kombinować z opaskami. Idealnie nie było ale "dawało radę" .

Link to post
Share on other sites
  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

I to mi wystarczy, dzięki :biggrin: Bo cenowo jest bardzo sensowna.

 

...jak widzę te wynalazki za 200-300zł, to dostaję bolesnego skrętu portfela (tym bardziej, że o "lewą" ciężko) :blush: Gdybym potrzebował kabury do ostrej, od szybkiego wyciągnięcia której zależeć będzie moja skóra - wtedy bym rozumiał. Ale pod zabawkę na kulki...? :huh:

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

Odgrzewam kotleta .

Jestem leworęczny, posiadam USP comp, chcę kaburę na kamizelce molle / STRIKE , pod kątem około 45 stopni .

 

Na obecną chwilę waham się miedzy:

fobus ROTO + adapter molle - koszt okolo 170 pln

 

Serpa CQC 410509BKL + adapter molle 'serpa platform ambidexterous' - koszt około 240 pln.

 

Pytanie czy obie te kabury można ustawić pod innym kątem bez dodatkowych gadżetów?

Wg opisu SERPA quick disconnect posiada rotację 360 stopni. Z opisu pozostałych produktów to już nie wynika.

 

Dodatkowy gadżet zwiększa koszt kabury BH do 400 PLN , mam nadzieję że nie jest konieczny.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

O, to i ja zapytam, bo troszeczke poszperałem (a w sumie to szperam już i szperam odkąd mam klamkę w sumie) i nic niestety nie znalazłem. Interesuje mnie kabura właśnie kydexowa z montażem na molle do beretty M190 Special Force od HFC.

 

To jest ta dziwna wersja z dolnym montażem na latarke czy lansiarski kompensator.

O, to to. http://www.justpistols.co.uk/m9190_001.jpg tak to u mnie wygląda.

Standardowy kydex do beretty niestety nie podpasuje. Czy produkują w ogóle coś takiego?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Zakupiłem do mojego USP jakiś czas temu latarkę http://images.sklepy...super-xenon.jpg , mam do tego szynę montażową KA

i kaburę http://www.taiwangun...-olive-acm.html

Tutaj zaczynają się schody. Pistolet strasznie lata w tej kaburze. Brakuje mi jakichś 5mm przynajmniej, prawdopodobnie to przez to, że latarka ma na końcu to takie "zgrubienie", a później robi się płasko. Próbowałem coś podkładać, ale przy wyjmowaniu pistoletu z kabury "wkładki" wychodzą razem z nim. Przykleić tego nie mogę bo inaczej pistolet mi nie wejdzie do kabury.. próbowałem to na gorąco jakoś poprawić, ale nici jak na razie :/

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...