Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dzisiaj przyszedł do mnie Black Harrier od Iwo-Hestu i bez problemu wchodzi do niego glock Army II gen, za to już na TM jest zdecydowanie za ciasny. Jednakże po małym podpiłowaniu jednego punktu i potrzymaniu przez chwilę kabury nad gazem całość bardzo ładnie się dopasowała. Z Army też da się bez problemu korzystać po dokręceniu śrub regulujących.

 

Ogólnie jak na razie to polecam, całość jest dobrze wykonana, a płetwa bardzo dobrze leży. Zobaczymy jeszcze jak całość się sprawdzi w praktyce :icon_biggrin:

 

PS. Kabura z płetwą wydają się być wprost stworzone do przeróbek :icon_biggrin: Na początek panel udowy/biodrowy, potem może spróbuję też wykombinować mocowanie na molle.

Link to post
Share on other sites

Mam opinie o dwóch kaburach, testowanych na replikach Glocka od WE (17 gen4/19 gen3) - Nuprol i SHS. Obie pasują bez przeróbek, replika siedzi dobrze, z oczywistym minimalnym luzem góra/dół (~1mm). Przycisk zwalniający działa bardzo dobrze, replika wchodzi miękko, bez potrzeby przytrzymywania zamka palcem, by się nie cofnął. To samo z wyciąganiem - po naciśnięciu przycisku zwalniającego replika wychodzi gładko i lekko, nie podnosi gaci do góry (testowałem nawet na luźnych dresach, byłem bardzo zadowolony z wyników tego "testu" :icon_lol:). Nuprol jest mój, SHS kolegi, natomiast obaj stwierdziliśmy, że są to kabury, których zmieniać nie będziemy. Btw - ja mam wersję z płetwą (imitacja IMI), natomiast kolega panel udowy.

 

Aktualnie czekam na panel biodrowy IMI, ostatecznie rozwieję wątpliwości, czy jest on kompatybilny z kaburami od WE ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Szukam jakiejś kabury do cymoglocka. Jako, że na pistoleta nie wydałem majątku, to na kaburę też nie chcę wydawać góry złota.

 

Wie ktoś może, czy TA kabura z aliexpres będzie pasować? U nas sklepy kaburę + płetwę ACMu sprzedają po 65 zł, więc z chinolandii wychodzi trochę taniej, jeśli to jest to samo.

Link to post
Share on other sites

Ja mam taką tylko ze nabytą z panelem udowym. Plastik niezgorszy, działać działa, przyjmuje cymoglocka jak i kjw 23. Czasem jednak mały trzpień/pin od przycisku zwalniającego lubi się zluzowac i może polecieć. Druga wada, u mnie trzyma tylko jeden gwint, pozostałe po prostu pękły i poleciały.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Czy wykonywal juz ktos pochwe do montazu horyzontalnie (horizontal scout carry) nad tylkiem dla bagnetow M9? Mam gumowy bagnet, i troche wolnego miejsca nad workiem zrzutowym. Jestem zauroczony gestem wyciagania noza z tak umiejscowionej pochwy i chetnie bym sobie taka sprawil, bo z oryginalnej obawiam sie, ze moj bayonet za 30PLN bedzie zwyczajnie wypadal :P

Link to post
Share on other sites

Ktoś się orientuje, czy ten panel (kopia Serpy?) można dopasować do Black Harriera IWO-HESTU?

http://www.taiwangun...&campaign-id=17

Na oryginalnych insertach raczej nie. Nawet poszczególne kabury w zależności od tego do jakiego są pistoletu mogą mieć inny rozstaw śrub. Mam w domu kaburę do G17 Speed Eagle mogę sprawdzić jaki ma rozstaw śrub.

Kupiłem, zamontowałem.

Bez wiercenia da się zamontować pod kątem ok. 30 stopni ( w przód lub w tył, zależnie od ustawienia panelu). Wiercąc mamy pełną dowolność, ale trzeba zmienić śruby na dłuższe i dać podkładki, gdyż będzie mało miejsca na działanie blokady. Kabura trzyma się stabilnie panelu, a panel pasa (na wszelki wypadek dołożyłem jeszcze trytrytkę przytrzymującą dolną, niewykorzystywaną śrubę).

Problemem może być tylko wiotkość rękawa, ale to już kwestia doboru odpowiednio sztywnego pasa wewnętrznego.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem, jednak dobra rada kup prawdziwą. Ja używam fobua do swojego glocka 17 TM, mam jeszcze standardowy zamek.

Dokładnie takiego https://cqb.pl/kabura-fobus-em19-glock-1923-pletwa-roto-p-7197.html w wersji do g17 ta w linku jest do 19 i jest bardzo fajna.

 

A jak chcesz imi to kup imi i jak nie będzie pasować to odeślij ale nie kupuj kopii.

 

Raz miałem kopie slsa popękała więc podziękuję.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...