Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

DRAGONI - www.sgo.dragon.prv.pl


Recommended Posts

Ładna strona - zwłaszcza należy docenić próbe zebrania (choć nie do końca chyba zrealizowaną) kamulfaży. Nie podoba mi się natomiast "zamkniecie" możliwości zapisywania zdjęć - w sumie obejść można to łatwo, ale jest to po prostu "niegrzeczne" :? . Szczerze wątpie czy autor strony sciągając zdjęcia pytał ich autorów czy strony macierzyste o zgodę... :roll: (chętnie zapytam ludzi z Isayeret.com o to :wink: ) Sam zaś zastrzega sobie "prawa" do tych materiałów. Ciekawe tylko czy pozyskałby je gdyby inni także je sobie zastrzegali i nie pozwalali na "Save as.."? Jezeli ta strona ma miec walor prawdziwie edukacyjny to sugeruje likwidację tego ograniczenia. :|

 

Poza tym bardzo przyjemna www. :)

Link to post
Share on other sites
... zwłaszcza należy docenić próbe zebrania (choć nie do końca chyba zrealizowaną) kamulfaży.

 

Na zebranie całości potrzeba niestety sporo czasu, którego ostatnio ciągle mi brakuje. Staram się od co prawda w miarę możliwości dodawać coś od czasu do czasu ale to i tak jest tylko kropla w morzu.

 

... Nie podoba mi się natomiast "zamkniecie" możliwości zapisywania zdjęć - w sumie obejść można to łatwo, ale jest to po prostu "niegrzeczne" :? . Szczerze wątpie czy autor strony sciągając zdjęcia pytał ich autorów czy strony macierzyste o zgodę... :roll: (chętnie zapytam ludzi z Isayeret.com o to  :wink: ) Sam zaś zastrzega sobie "prawa" do tych materiałów. Ciekawe tylko czy pozyskałby je gdyby inni także je sobie zastrzegali i nie pozwalali na "Save as.."? Jezeli ta strona ma miec walor prawdziwie edukacyjny to sugeruje likwidację tego ograniczenia. :|

 

Co do zamknięcia czy też raczej ograniczenia możliwości zapisywania ... no cóż każdy oczywiście może wejść na stronę ministerstwa obrony lub jego odpowiednika dowolnego kraju na świecie albo na oficjalną czy nieoficjalną stronę dowolnej armii itp. i "ściągnąć" zdjęcia w dużo większej rozdzielczości i lepszej jakość niż te zamieszczone na mojej stronie. Ale komu chciałoby się włazić na strony internetowe jakichś egzotycznych krajów, przeszukiwać setki stron i galerii po to tylko żeby wybrać te najciekawsze i najbardziej warte dalszego rozpowszechniania zdjęcia, tu jest praktycznie wszystko podane, że się tak wyrażę "na tacy". Co do praw autorskich do zdjęć w całej galerii sztuki kamuflażu to faktycznie przyznaję się bez bicia, nie pytałem nikogo o zgodę (mea culpa) ale w wielu przypadkach autorzy stron zamieszają informację o zezwoleniu na ich kopiowanie do celów niekomercyjnych itp. a poza tym staram się podawać przynajmniej w każdej galerii ich źródło (co nie oznacza oczywiście podania dokładnego linka do strony). Muszę jednak przyznać, że ostatnio poważnie się zastanawiam nad zlikwidowaniem tej pseudoblokady bo tak jak napisałeś można ją bez większego problemu obejść.

 

Tymczasem pozdrawiam i dziękuję za opinię i słowa krytyki.

Link to post
Share on other sites

bardzo dobra strona, duzo ciekawych i przydatnych informacji

 

tylko te zmieniajace sie obrazki po chwili zaczynaja troche wkurzac

 

a poza tym po co wylaczyliscie prawy klawisz muszki

przeciez mozna to obejsc w pol sekundy

a tylko to utrudnia przegladanie strony (jak np. ktos chce otworzyc jakiegos linka w nowym oknie)

Link to post
Share on other sites
... tylko te zmieniajace sie obrazki po chwili zaczynaja troche wkurzac ...

 

Jeśli masz na myśli tzw. "pokaz slajdów" na górze strony, to tego akurat nie zamierzam zmieniać .

 

... a poza tym po co wylaczyliscie prawy klawisz muszki

przeciez mozna to obejsc w pol sekundy

a tylko to utrudnia przegladanie strony (jak np. ktos chce otworzyc jakiegos linka w nowym oknie)

 

Prawdopobnie będę go sukcesywnie wyłączał, a może całkiem go wyłączę. W każdym bądź razie myślę nad takim rozwiązaniem.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Witam,

 

nasza stara stronka w zasadzie już niedługo przestanie działać ale w zamian za to od 1 września tego roku ruszył Portal Regimentu, który całkowicie przejmie zawartość starej strony (jak na razie ostro nad tym pracuję :wink: )

 

Zapraszam więc wszystkich do odwiedzin pod adresem :arrow: www.rd.regiment.prv.pl.

 

Mam nadzieję, że mimo użycia gotowego silnika portalu, stronka wam się spodoba :)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...
... Jak narazie to mozna sie zloscic na predkosc wlanczania samej zawartosci strony, bo nie wiem jak u was ale u mnie chwile to trwa:/
Czego się dziwić. Jest to robione na prywatnym serwerze...

 

Portal Regimentu ( www.rd.regiment.prv.pl ) został niedawno przeniesiony na szybsze serwery co mam nadzieję, znacznie przyspieszy ładowanie strony :)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...