Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Karabin Colt M4 III generacji [JG]


Recommended Posts

Dzięki za pomoc. Mam swoje pytanie i chce znac odpowiedz a nie bede po innych tematach szukał. Może byscie choxiasz raz nowicjuszom pomogli a nie tylko takie odpowiedzi, caly czas piszecie zebymnie zasmiecal forum ,a przeciez forum do tego zeby sie spytac ?! Ludzie ogarnijcei się bo po prostu na tym foru nic nie umiecie doradzic tylko odsyłacie bez komentarza:/(nie mowiąc o wszystkich).Pozdrawiam...

Link to post
Share on other sites

Dzięki za pomoc. Mam swoje pytanie i chce znac odpowiedz a nie bede po innych tematach szukał. Może byscie choxiasz raz nowicjuszom pomogli a nie tylko takie odpowiedzi, caly czas piszecie zebymnie zasmiecal forum ,a przeciez forum do tego zeby sie spytac ?! Ludzie ogarnijcei się bo po prostu na tym foru nic nie umiecie doradzic tylko odsyłacie bez komentarza:/(nie mowiąc o wszystkich).Pozdrawiam...

 

 

Najpierw szuka się samemu informacji o czymś, dopiero później się pyta. Tak jest na każdym forum. Temat o tej replice jest, i to obszerny.

Link to post
Share on other sites

Nie:P .Tylko pierwszy raz na forum ktoś mi coś doradził...Pozdrawiam.

 

Każdy Ci doradzi i pomoże jak Ty pomożesz nam, ale bardziej moderatorom. Bo zaśmiecając forum przysfażasz pracy Modom., a chyba tego nie chcesz (mam nadzieję).

Dlatego pierw poszukaj w naszej nie zastąpionej szukajce, a następnie, gdy nie znajdziesz nic w ten czas napisz na forum w zgodnym dziale z Twoją treścią.

 

 

 

Pozdrawiam

Edited by Patryklen12
Link to post
Share on other sites

w szukajce nie wpisuj "M4" tylko "M733". mnie to wkurza, że ludzie to mylą. jak wpiszesz "M733" to wszystko bedziesz miał.

 

pozdrawiam i polecam,

 

Nie Cie jednego, ale po co już piszesz, jak koledzy wyżej byli dobrzy i podali już mi linki do tej jego m4.

 

P.S Mod zamknij to już.

 

Pozdrawiam..:D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...