Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Najodpowiedniejsza waga kulek


Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie. Mam replikę mb-05 well (karabin snajperski - sprężyna)

Podkręcałem go i mam 530 - 540 fps. Jakie będą do niego najlepsze kulki? Jakie były by najbardziej odpowiednie?

 

Pozdrawiam i z góry dziękuje za rady

Edited by cyku02
Link to post
Share on other sites

Jestem w posiadaniu kulek 0.36 i nie wiem czasem czy nie są one za ciężkie. Chciałbym strzelać w miarę celnie tak pod 70 m + i właśnie nie wiem czy do tego nie kupić kulek które mniej ważą. Tylko tu pojawia się inny problem. Jeśli kulka jest lekka może ją bardziej znieść. Te co mam czyli 0.36g to na prawde lecą po prostej ale nigdy nie patrzyłem na dokładny zasięg. Muszę to sprawdzić. Może ktoś jest w posiadaniu broni z takimi parametrami ? I może mi podpowie jakie kulki używa ? xD

Link to post
Share on other sites

Nie , to nie tylko sprężyna. Już wszystko ok. Strzela jak należy. 70 m jest ok potem trochę pod górkę :P Jeszcze sobie bardziej podkręcę replikę jak kasa będzie na koncie. Pozdrawiam i temat do zamknięcia.

Edited by cyku02
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Nie chcąc zakładać nowego tematu napisze tutaj bo moje pytanie jest bardzo podobne.

 

Replika M4 ,obecnie po wszystkich modyfikacjach około 520 fps( zablokowane auto)

precka Systema 5,09mm i nie wiem jakiej wagi i jakiej firmy kulasy zakupić .

 

Do tej pory non stop szły G&G 0,25, ale teraz są stanowczo za lekkie, myślałem albo nad MadBull 0,30 lub Blaster Devil 0,30, może jakieś pomysły, propozycje.

 

Szukałem ,czytałem ale już sam nie wiem co kupic ,a nie chce kupic i załowac, z góry dzięki za odpowiedzi :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...