Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield 2


Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wlasnie przegralem pare godzin w demo i oto moje spostrzezenia:

 

1) Wymagania sprzetowe sa dosyc wysokie, na moim A64 3400, 1 gb ram i gf 6800 gt i 1 mbit laczu chodzi plynnie, ale czasem swapuje na dysku i sie momentami dlawi.... i to dosyc wkurzajaco...

Obraz, otoczenie, sprzet wyglada po prostu pieknie, czasem po prostu sie wyglupialem aby tylko polatac i obadac efekty wizualne...

 

2) Grywalnosc taka jak w poprzednich czesciach, czyli niesamowita.

Nie ma fajniejszego uczucia jak lecisz black hawkiem z druzyna charlie na boj i robicie szybki destant na outpost...albo jak latasz Cobra, a twoj strzelec efektownie zdejmuje vulcanem oddzial rebeliantow :D

Link to post
Share on other sites
No gierka trochę sobie wymaga...

 

Athlon XP 2000+

512 MB RAM

GeForce 6600 GT 128 MB

 

Chodzi normalnie właściwie tylko w 800x600 z minimum szczegółów... Trochę przegięcie.

?!

Widac strasznie proca zzera. Mam athlona 2500+@3200+ (barton mobile), 1gb ramu i radeona 9500 pro i mi chodzi w max detalach, w 1280x1024x75 bez przyciec najmniejszych.

Link to post
Share on other sites

Gierka wymiata ogulnie :] Może realizmu ogromnego nie ma, ale klimat jest. U mnie w sumie gra chodzi na Medium detalach, mimo, że moja karta graficzna to ostateczne minimum do tej gry, GeForce FX 5700 :].

 

PS. Super lata się Samolotami i Śmigłowcami :P Działa nawet Joystick z Przepustnicą!! :]

Link to post
Share on other sites

Zawsze w serii BF działał joystick z przepustnicą. Nie wiem co to za odkrycie? :?

A latanie śmigłowcami strasznie uprościli. W porównaniu do Desert Combat lata się strasznie łatwo. Zrobić zawis nad flagą to już żaden problem.

Link to post
Share on other sites

testowalem dziś wersję full na PIV 3 GHz, 1 GB ram, GF6800 GT i w max detalach na 1280x1024 chodzi dobrze. 1024x768 to już ok 25 fps czyli jest znośnie, nie tnie itp. Brakuje niestety realizmu, magazynek M4 starcza na 3 gości, co jest lekką przesadą, czasy quake minęły, 2-3 strzaly powinny powalić... szkoda, może wyjdzie niedługo jakiś realism mod.

Link to post
Share on other sites
Zawsze w serii BF działał joystick z przepustnicą. Nie wiem co to za odkrycie? :?  

A latanie śmigłowcami strasznie uprościli. W porównaniu do Desert Combat lata się strasznie łatwo. Zrobić zawis nad flagą to już żaden problem.

 

Mój Saitek X-45 strasznie się gryzł z poprzednimi częściami... Nie mogłem używać przepustnicy, co mnie wkurzało troszeczke. dopeiro w BF 2 widac, ze działa normalnie :] O to mi chodziło. A co do śmigłowców cóż, wiadomo, ze Enemy engaged nie wyprzedzi w realiźmie, ale lata się bardzo przyjemnie.

 

PS. W DC fakt super się latało... :] Jednak wadą tego trudnego latania, był fakt, ze co chwila jakiś noob próbował się nauczyć, i rozbijał na środku mapki blokując innym dostęp do śmigłowca... :P

Link to post
Share on other sites

co by złego nie mówić o grze, to mapa z miastem kandara czy jakoś - wymiata. Świetny klimat walki miejskiej, szkoda ze nie można wchodzić do budynków jeszcze, chyba żadna gra jeszcze dawała takich "miejskich" doświadczeń :)

 

i tak w ogóle, to gdzie jest niby ta mapa z filmów reklamowych: miasto, wielki pałac arabski, śmigłowce w mieście itd.... :?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...