Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield 2


Recommended Posts

  • 4 months later...
  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jest już dodatek: Special Forces -ale jego instalacja to droga przez mękę...

wymaga niby 2,4GB wolnego tam gdzie jest nasz katalog TEMP, ale w rzeczywitości potrzebuje więcej...i to tylko do instalacji patcha 1.3 :)

 

Doszedł noktowizor, kotwiczka z linką i nowe bronie, kilka map - na większości brytyjskie siły specjalne z G36, na jednej zdaje się amerykanie z SCAR-L.

Więcej obadać na razie nie dałem rady, bo już zaczęło świtać, nim uporałem się z instalacją...:)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

niedługo ukażą się 2 nowe dodatki

- pierwszy to Euro Force, będzie bazował na współczesnej wojnie sił europejskich. Dodatek ukaże się już 8 II i będzie zawierać trzy mapy, nowe pojazdy (takie, jak samolot Eurofighter Typhoon czy też czołg Challenger II) i bronie. Autorzy dodatku wspomnieli tutaj o FNP90 i Benelli Tactical Shotgun. Mapy, na których będą walczyć nowe siły to Operation Smoke Screen, The Great Wall of China and Taraba Quarry.

- drugi dodatek nazwany Armored Fury ukaże się 28 marca. Skupiać się będzie wokół pancernych potyczek, takich samych jakie pamiętamy z Battlefield 1942 na El Alamein. Trzy nowe mapy Midnight Sun, Operation Harvest and Operation Road Rage będą doskonałą okazją, na których będziemy mogli wypróbować dwie nowe klasy pojazdów: Attack Jets i Recon Helicopters, które będą miały za zadanie namierzanie wrogich pojazdów.

Link to post
Share on other sites

Taki lekki OT - VBS1 (wojskowa wersja Operation Flashpoint dla niekumatych ;) ) sprzedaje moduły- sam goły VBS 1 jest zwyklym ofp cwc za chorą cene, mam nadzieje (swoja drogą M$ Flight Simulator 2004 ma równiez podobnie) że z BFem tak nie zrobią

Link to post
Share on other sites

Mam mały problem z gierą- z bocikami wszystko działa bez problemu. Jak odpalam multipla to po paru minutach gry, wyrzuca do windowsa, bez żadnego raportu o błędzie :? Miał ktoś taki problem, bądz słyszał jak się z tym uporać? Zaznaczam że mam tak zwaną "darmową" wersje i raczej instalowanie patcha odpada bo wogóle nie ruszy...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ja tam mam jeszcze nadzieję, że uda mi się dobrych ludzi nawrócic na grę z realizmem takim jak na ajeroftowca przystało. Większośc się domyśla: Operation Flashpoint. Grałem we wszystkie wersje BF i jeszcze w wiele innych gier i nic nie dorosło do pięt OFP. No grafika rzecz jasna już dawno przerosła, ale czy to jest najważniejsze?

Link to post
Share on other sites
MP7A1 wyszło :D Już nie mam za co kupić :D

A patch nie chce się instalować- caly czas wywala mi że mam za mało wolnego miejsca :? Chyba nie dane mi będzie w ta giere popykać :(

 

musisz mieć kilka (4-5) GB wolnego na dysku gdzie masz foldery tymczasowe (tmp, temp)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Ja mam takie pytanie. Gram w BF2 już dosyc długo ale do dzisiaj nie udało mi się dojśc do tego jak sciszyc te cholerne komunikaty radiowe w stylu: "enemy tank spotted", "enemy units are on the move" itp. Mam już dosyc tego świergotu - wszystkiego nie moge sciszyc bo potrzebuje słuchac skąd czołg nadjeżdża.

 

W menu 'audio options' ustawiłem 'voice over volume' na 5%. Czy to o ten wskaźnik chodzi? Ustawiałem go już na 0% a i tak komunikaty radiowe są nadal głośne i po parunastu minutach mi czacha pęka.

 

I druga kwestia - czy da się ściemnic (zrobic bardziej przezroczyste) nicki kolegów z drużyny - wiadomo czasem trzeba się gdzies przyjrzec a widzisz tylko kolorowe napisy (nicki graczy). To tez mnie denerwuje.

 

Jak ktoś wie co i jak to prosze o wytlumaczenie albo jakiś link - nawet nie wiem gdzie szukac odpowiedzi na te pytania (Google wyszukuje takie pierdoły, że mnie już głowa boli).

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Czy ja wiem czy nastały czasy BF2142 ?

 

Jak dla mnie raczej nie, serwerów do bry w BF2 i BF2142 jest tyle samo, a graczy w Bf2 nawet więcej. Kupa osób uważa Nowego beefa za drogiego moda, a inni po kupieniu go i pograniu trochę wracają do dwójki, bo Bf2142 to crap.

IMHO Bf2142 podzieli los Vietnama :D

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...