Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

https://picasaweb.google.com/Azur456/BerylFinal?authkey=Gv1sRgCPzutv6Lt9jmOQ#

 

Oto efekt mojej pracy.

 

Cały front, z wyjątkiem luf, od prawdziwka. Podstawa szczerbiny od tantala. Szczerbina od AKMa, taka jak Berylowa. Ostre manipulatory, działające, bezpiecznik odbezpiecza/zabezpiecza, selektor przełącza pomiędzy semi, a auto. (wykonane na zamówienie). Dekiel od repliki, przewiercony by wyprowadzać kable na kolbę. Suwadło i urządzenie powrotne również od ostrego. Magazynek w skorupie od ostrego.

 

Jest parę niedociągnięć. Między innymi brak nitów przy kolbie, ale atrap już mi się nie chce dorabiać - komora zamkowa i tak będzie wymieniana, tak jak kolba. Niestety montaż kolby w body od RK02 jest kompletnie niestabilny. Również skoki średnicy lufy nie są dostosowane do osadzenia kolanka itd. - wina Silesii. Inne niedociągnięcia to np brak kołkowania tłumika, podstawy muszki oraz kolanka gazowego. Są przyklejone na stałe Poxipolem. Niestety nie byłem w stanie ich przewiercić.

Link to post
Share on other sites

No wiesz co, tak się nieskromnie chwalić, kiedy akurat działające manipulatory to efekt mojej pracy :wink: :icon_biggrin: . Oj, nieładnie, nieładnie.. :icon_biggrin:

 

https://picasaweb.google.com/lh/photo/Myr9_RyF1wUv24x9s-uiYw?feat=directlink

 

https://picasaweb.google.com/lh/photo/0xPFh7W_SNBfEYT9m_5cmg?feat=directlink

Edited by dark_griph
Link to post
Share on other sites

Warto zaznaczyć, że kolba beryla czy to zwykła czy to emkowa jest nieprawidłowa. Nieprawidłowa z tego względu, że głowa strzelca wisi w powietrzy i nie ma oparcia. Dopiero w nowej kolbie beryla dodali poduszkę pod policzek i w końcu można przyjąć odpowiednią pozycję do strzału. Wiem, że w ASG to nie robi ale warto wiedzieć.

Link to post
Share on other sites

Oj, nie przesadzajmy już z tą ergonomicznością (a raczej jej brakiem) kolby od Beryla. Ja osobiście celuję lewym okiem patrząc przez eota, opierając podbródek na kolbie, a raczej na torebce z baterią przytwierdzoną do kolby, i powiem, że jak dla mnie jest ok. Chociaż co jak co celowanie przez cokolwiek nie szczerbinkowo-muszkowego w berylu przy kolbie którą obecnie mam to prawdziwe wyzwanie - ale za to właśnie lubię moją replikę.

Link to post
Share on other sites
hehe dobre - masz szczęście że tu nie ma Remova

 

Nie, nie, to MY mamy szczęście, że nie ma tu Remova. Temat zamieniłby się w śmietnik z przepychankami na poziomie komentarzy na interii, a po co to nam wszystkim? :)

 

Inna sprawa, że chmiello ma rację, kolba jest niewygodna, bo była robiona pod celownik mechaniczny, a do tego doszedł jeden z gorszych wyborów kolimatora.

Link to post
Share on other sites

Wiem, że Cyma i JG produkuje, ale dawno (od grudnia) nie widziałem ich ani na taiwanie, ani na gunfire, ani u vipa na allegro. Przez ten czas raz jeden na allegro ktoś chciał oddać, ale jakiś dziwny był :)

 

Krótki low wchodzi, trochę mocno trzeba piłować, ale daje radę. Trochę takich magazynków zrobiłem :) Dodatkowo można wykorzystać oryginalny podajnik i sprężynę, co daje fajny efekt. Problem tylko taki, że ich nie ma :)

Link to post
Share on other sites

Tak wiec na szybko napiszę że łucznik mógł się bardzie postarać. Kolba teleskopowa ma tylko 2 położenia :/ + złożona. Troche mało - a można było nawiercić więcej otworów montażowych. No cóż :) Ale przynajmniej nie rusza się tak jak eMkowe na kiju :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...