Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sporo jest z tym roboty, potrzeba ogona kolby od CM048, a jeszcze lepiej od RK-06, zaś tył body trzeba spawać.

 

Można też to zrobić bez użycia ogona kolby z innej repliki, ale nie będzie aż tak solidne.

Edited by Dread
Link to post
Share on other sites

Jest jeszcze patent na smarki i ślinę przytrzymywaną kawałkiem płaskownika obudowanego wzmacnającymi zastrzałami, które to odpadają po pierwszym złożeniu kolby, Komory nie musisz spawać wystarczy brakującą część poklekrać izolką i zapaćkać superglutem. Wyjdzie madafaka profeska berylofon. ;-)

 

ps Chcesz ogon?to napisz na PW

Link to post
Share on other sites

Zwykłe poprawianie Aresa. Tak miała wyglądać obiecywana przez Taktycznego wersja "full wypas", która okazała się ściemą. A że full wypas kosztuje 4800, a nadal jest na znalu, to aż boję się spytać o cenę tajwańca.

 

Fajnie zrobione, spóźnione sporo.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Byłem, zeznałem, że brałem, ale wyrzuciłem/ zapodziało się i po problemie : )

 

Tymczasem bawię się z aksu i Tworzę coś co ma przypominać Mini- Beryla, budżet nie jest zbyt wysoki... Jak do tej pory większość części pochodzi z długiego beryla, więc jedyne co mnie tutaj kosztowało, to używane aksu od boyia. Czeka mnie jeszcze wydatek na tłumik płomienia :icon_razz: Mam zamiar jeszcze jakiegoś RISa wstawić ...

 

100_6890.JPG

Edited by Jacek GROT
Link to post
Share on other sites

Jeszcze mam ciut pracy przy wyeliminowaniu luzów na łożu i nakładce na rurę gazową (łoże pochodzi od CM040, a nakładka od długiego beryla) + luzy "stockowe"- gibanie się całego frontgripu. Zależy mi na trwałości repliki, bo będzie używana głównie do pokazów i treningów...

 

Chcę jeszcze zrobić ładny, funkcjonalny hi- cap (podwójny magazynek) , a mianowicie, złączyć hi-capa z oryginalnym magazynkiem w którym są atrapy 5.56x 45

 

Korci mnie też krótki oryginalny magazynek (ten bodajże 20 nabojowy)... Próbował ktoś długiego "skrócić" ?

Link to post
Share on other sites

Dla osób które szukają kolb. Można napisać do taktycznego , mają i orginalne i repliki (replika kosztowała mnie 150- mowa tu o składanym druciaku), sprzedaż detaliczną zaczną podobno w tym miesiącu. Tak więc wyczekiwać,albo błagać mailami ;). Mi sie udało wywalczyć po tygodniu :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...