Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

W korpusach AK są powgrzewane blaszki ~~2mm od środka. Czy ktoś próbował je w jakiś sposób oderwać? Czy takie coś jest trudno zrobić/są jakieś sposoby, czy na siłę? Chciałbym to zrobić w celu wstawienia blaszek o grubości 1mm, tak aby całość była równa 2mm, jak w oryginale.

 

...(powoli idzie)

Edited by Koksos
Link to post
Share on other sites

Tu niestety są grzane. I jeśli ktoś się za to ma zamiar zabierać to polecam znaleźć miejsca zgrzania (około 6-7) i poprzewiercać je. Blaszka sama odpadnie. Nie polecam podważać na siłę, bo strasznie się wygina korpus.

 

trzeba klepać.

Edited by Koksos
Link to post
Share on other sites

Na przełomie październik/listopad zeszłego roku byłem tam na szkoleniu.

Zapytałem czy zrobią mi długie łoże z szynami do AKMS'a. W odpowiedzi usłyszałem tylko, że potrzebują rysunek, wymiary i robią. Co do ceny to kwestia indywidualna, ale oscylowało to w granicach 300 - 500 zł jednak koncepcja się zmieniła.

 

Numer jaki podałem wcześniej jest numerem katalogowym części zamiennych.

 

Obecnie może nie realizują zamówień indywidualnych chociaż jak wyjeżdżałem z fabryki to przyjechał do nich gość na reklamację czy regulację cywilnej wersji Beryla.

Do tego zamówienia cywilne nadal widnieją na stronie.

 

Tak jak napisał x54 - nie każdego stać, a pewnie zapytań airsoftowców o kolbę po cenie z allegro mają wiele i nawet na nie nie reagują zwłaszcza jak ktoś prowadzi korespondencję anonimowo.

 

Pod uwagę należy również wziąć to, że nową siedzibę budują/wybudowali i przygotowują się do produkcji MSBS'a jednakże kbs wz. 96 Beryl w wersji C pod koniec zeszłego roku był w dużych ilościach dla wojska produkowany.

 

EDYTA:

Kolbę można spróbować zamówić poprzez sklep z bronią, który prowadzi sprzedaż cywilnej wersji Beryla - im będzie łatwiej. Oczywiście pewnie doliczą prowizję chyba, że jest to "znajomy" sklep.

Edited by wojtekk8
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...