Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

A czemu przez tyle lat ich nie używałeś ? zapomniałes o nich? :icon_smile: Wrzuć mi na pw ile byś chciał za łoże z obsadą

No zostały i tak sobie leżały.

Zapomniałem - jakbym pamiętął to bym nie robił tych odlewów. W sumie przyda się z nich ta półeczka, bo to te łoża bez chwytu.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Też tak robiłem, sporo moich beryli tak powstało. Trzeba trochę pociąć zawias kolby składanej i wpasować weń kolbę Beryla. Ważne, by wstawić od drugiej strony porządną podkładkę, żeby zaprzeć kolbę w najmocniejszym miejscu obsady, bo znal lubi się wygiąć i połamać.

 

Ta droga wiedzie na manowce. Nie idź nią.

Ta droga to świetny sposób na wskrzeszenie repliki ze złamaną kolbą składaną.

Link to post
Share on other sites
Mam pytanie zrobił ktoś z gazowego ak74 beryla ? nie miałem gazowego ak74 więc nie wiem jak to wszystko wygląda dlatego pytam

 

Był jeden taki z konwersją Opforce, strasznie narzekał. Co do samej przeróbki, to tak jak z elektrykiem. W gazowym równie ciężko jest przełożyć oś bezpiecznika i selektora.

Link to post
Share on other sites

kurde bo robie beryla z rk-06 ale wkurza mnie elektryczny GB :) chętnie bym się przeżucił na gazówke ale właśnie bałem się zę z tym może być problem bo np selektor w aeg to można przykleić do gb a w gazówce to troche problem będzie :) ale dzięki za odpowiedź jak dostane gdzieś tanio gazówke to zobacze jak to wygląda :)

Link to post
Share on other sites

Z gaziaka łatwiej zrobić bursta, wystarczy dowiedzieć się jak to działa w ostrym. Działanie mechanizmu spustowego jest bardzo podobne jak nie identyczne. Mam u siebie taki mały projekcik, w tym projekciku mam kompletny mech. spustowy od ostrego AK i już dopasowany bezpiecznik od beryla. Również ostry. Trochę cięcia było, ale działa. Teraz tylko zabawa z selektorem i cacy.

Link to post
Share on other sites

Używam tarczy ściernej do dremla. Na kolbę schodzą 2-3 takie tarcze, chłodzić nie trzeba. Ważne, żeby mieć przy sobie mocny magnes, na który kieruję opiłki. Po pierwsze nie ma problemu z syfem blokującym trzpień ustalający kolbę w pozycji złożonej, po drugie nie ma syfu na biurku, po trzecie opiłki wykorzystuję do robienia takiej fajnej "metalowej" szpachli. :) Wiretareczka chińska, "dremelem" to ona jest tylko z nazwy, wymieniłem jej tylko końcówki mocujące i trzpień do tarczy na oryginały, bo na chińskich miała takie bicia, że co druga tarcza pękała.

 

I nie, sikami nie chłodzę :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Panowie trochę czasu minęło od ostatniej galerii replik tutaj a więc ponawiam prośbę, wstawcie tutaj zdjęcia waszych berylków jak wyglądają teraz po użytkowaniu, nowych modernizacjach i ogólnie wstawcie bo miło na niego patrzeć:D

Link to post
Share on other sites

To żeby nie być gołosłownym :icon_wink: fotki mojego customa. Co prawda to nie jest 100% koszer, ale spasowany jak mało która replika :icon_wink: Bazą było Boyi rk10s amks czyli trudniejszy level ;P

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

 

12.jpg

 

Druga seria fotek po profesjonalnym malowaniu u Robsona z Barsów ;P

http://makietydogier.pl/makietydogier/?p=586

Edited by tymom
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...