Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Panowie dysponowałby ktoś z was wymiarami zwalniacza magazynka w berylu?

 

Też się przychylam do tej prośby, ale myślę, że lepszym pomysłem będzie jeśli ktoś posiada rysunek techniczny całego zwalniacza :))

Tak więc wielkie plisssssssssss :)

Link to post
Share on other sites

Owszem było, ale podano tam tylko jeden wymiar. Możliwe, że w przyszłym tygodniu uda mi się to zwymiarować, ale pewności nie mam bo nie wiem jakiego Beryla dadzą mi w łapki. :icon_razz:

 

 

https://xao3ja.dm2302.livefilestore.com/y2p9C2UIGhzhNyYtFdwR_bukpNGM3hWVQG9aCv5H-4jT7rgH3tbA0v8iBIxph3OZTeLnSVNidEQNYb58wbn5QXoCdE0HwCx_spzFd_SEwplYCc/wymiary.jpg?psid=1

 

x=24 mm

Link to post
Share on other sites

Jakbyś dał rade to myśle, że takie wymiary byłyby powodem uciechy wielu berylorobów

 

 

 

Skoro już o wymiarach mówimy, zna ktoś wymiary wybitego kalibru na podstawie szczerbinki?

Sory, że tak chaotycznie poopisywałem31569904.jpg

Edited by Znachor
Link to post
Share on other sites

Z cyklu "Miniacz dla ubogich" :)

 

mini.jpg

http://postimg.org/image/nazodi26p/

 

Wszystko samoróbki, "podstawa szczerbinki" jeszcze do skończenia, całość świeżo psiknięta farbą. Mam zamiar skończyć podstawę, poprawić całość estetycznie, dorobić okucie łoża i nakładki, po czym oddać w dobre ręce. Jak ktoś sobie ostrzy ząbki na takiego i chce przygarnąć w dobrej cenie niech pisze na PW.

 

Jutro jak czas pozwoli wrzucę fotki dorabianych kolb do Beryli. Można już składać zamówienia :)

Link to post
Share on other sites

Na drukarce zrobiłem risy, dziś będę też robił okucie łoża i nakładki. Replika była "polem doświadczalnym" pod konwersję do miniberyla w systemie TM. Będzie w końcu propozycja dla mniej wymagających użytkowników, którzy chcą przerabiać na Beryle swoje CM031, czy nawet 028 :icon_smile:

 

Lepsze zdjęcie wrzucę jak w ogólnym bałaganie remontowym znajdę sensowniejszy aparat :)

Edited by Dread
Link to post
Share on other sites

Mogłem dać niżej ale wtedy śruba która trzyma dźwignię nie trafiła by na gwint w gb.

Na zdjęciu bezpiecznik jest w pozycji "odbezpieczony" po zabezpieczeniu jest niewielka szpara pomiędzy deklem a dźwignią (5mm w najbardziej odległych punktach).ale jest w moich granicach dopuszczalności :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...