Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja u siebie tez dotaczałem taką tulejkę. Robiłem też całą lufę, więc dopasowana była idealnie. Z montażem nie ma żadnych problemów. U mnie wystarczyła odrobina kleju i trzyma się dzielnie przez ponad 3 lata. (Z dwójnogiem też używana) ;-)

Link to post
Share on other sites

Dzięki merytorycznej pomocy Kurbaszego na PW dorobiłem się tej "tulejki" przy kolanie :) Nic nie kleiłem, tylko wszystko jest wciskane prasą hydrauliczną w moim wypadku i szlifowane tak więc pod wpływem ciepła mniejsza tulejka zespoliła się z większą i całość po rozgrzaniu lekko nadtopiła Znal i samoistnie dodatkowo wkleiła się sama na stałe w kolanko.

 

213027_orig.jpg

Link to post
Share on other sites

Panowie szukam kolanka gazowego do ak-74 w standardzie vfc/boyi.

 

Moje poprzednie klękło niespodziewanie i potrzebuje na gwałt praktycznie.

Z góry przepraszam, za znowu "komis" w tym temacie, ale szukam już wszędzie gdzie tylko mogę i nigdzie nikt nie ma.

Link to post
Share on other sites

Witam. Planuję przerobić moją CM.037 na mini berylka. Mam w niej już body od firmy boyi znalowe ;( ale lepsze to niż abs.

 

O kolbę się nie martwię http://azteko.pl/cym...-ak-p-7304.html ta myślę że spasuje ew. się powierci trochę. Mam pytanie odnośnie przedniej części największy problem wg mnie to ta część http://img04.tablica...7-asg-opole.jpg da się ją jakoś przerobić/zastąpić aby była mniej więcej jak w mini-berylku?

 

Edit: Albo czy ktoś ma pomysł jak to przerobić. Ja miałem taki żeby trochę popiłować i spasować z frontowymi plastikami.

Idąc tym tropem przerabiać plastiki od ak74 czy może dostanę gdzieś gotowe z szynami za nie duże pieniądze?

Edited by Lewy25
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...