Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ej no jak to jest ja nie mogę powiedzieć ze coś jest nie tak (...)

Ale twierdzisz, że krytykować może tylko ten coś już coś takiego zrobił praktycznie. Zatem nie waż się krytykować, bo to replika stalowa a nie z poxyliny. Poza tym nie krytykuj przedszkolaka, że nie ma matury bo to jeszcze nie ten czas. Ty nawet krytykować nie umiesz....

 

Fakt, zaspawali mi 11 a była oryginalna i miała zostać.

Oryginalna podstawa muszki się załatwia a szyna będzie miała z przodu przedłużki dorobione. To tak w ramach jubileuszu 250 godzin na warsztacie.

Link to post
Share on other sites

Pozostałych raczej nie mam chociaż nie jestem pewien czy poprawnie nazywasz części lub chodzi nam o to samo.

 

Dzięki za rysunek, w przypadku reszty chodzi mi o ten 2 mm trzpień, który trzyma przycisk zwalniający wewnątrz obsady rurek, zwężający się ku dołowi, oraz oś na której umocowana jest sprzężyna blokująca kolbę w pozycji złożonej. Obie wymienione zwężają się w dolnej części. Za rysunek jeszcze raz dziękuję :).

Link to post
Share on other sites

Nie wszystko mam i tej części, o której mówisz najprawdopodobniej wymiarów nie posiadam, ale powiedz mi, o którą masz na myśli (czy jest to 331-02-30?):

TH3JkqB.jpg

 

EDYTA: mam bodajże wymiar sprężyny, o której mówisz. Jej podana jej średnica (chyba wewnętrzna i zewnętrzna) więc średnicę trzpienia/osi będziesz miał, a długość dobierzesz metodą prób i błędów lub pomiarów.

Edited by wojtekk8
Link to post
Share on other sites

(zy jest to 331-02-30?:

 

Tak :)

 

EDYTA: mam bodajże wymiar sprężyny, o której mówisz. Jej podana jej średnica (chyba wewnętrzna i zewnętrzna) więc średnicę trzpienia/osi będziesz miał, a długość dobierzesz metodą prób i błędów lub pomiarów.

 

Będę rzeźbił, dziękuję :)

Link to post
Share on other sites

Ale twierdzisz, że krytykować może tylko ten coś już coś takiego zrobił praktycznie. Zatem nie waż się krytykować, bo to replika stalowa a nie z poxyliny. Poza tym nie krytykuj przedszkolaka, że nie ma matury bo to jeszcze nie ten czas. Ty nawet krytykować nie umiesz....

 

Nic takiego nie twierdziłem fence a kazać cokolwiek to możesz innym np tym którym płacisz za robienie replik które podpisujesz jako swoje. :icon_smile:

 

Wojtek masz dostęp do części do beryla w jakiś rozsądnych cenach, coś chyba czas zrobić wz 2009 ;)

Edited by mg schutze
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nic takiego nie twierdziłem

 

Czyli nie rozumiesz co piszesz,albo masz słabą pamięć.

 

fence a kazać cokolwiek to możesz innym np tym którym płacisz za robienie replik które podpisujesz jako swoje. :icon_smile:

 

Ja Ci nic nie nakazuję, to zwrot retoryczny. Tak powinieneś się zachować gdybyś postępował wg własnych zasad które głosisz.

No tak ale ty wymagasz od innych, nie od siebie - zapomniałem.

 

Repliki są moje tak samo jak obraz jest autorstwa Rubensa a nie producenta farb i płótna. Wg ciebie autorem IPhona to nie Jobs jest tylko jacyś Chińczycy w fabryce?

Link to post
Share on other sites

Fence nie rozkręcaj się, bo znów będziesz musiał się "obrazić" na WMASG twierdząc, że to syf i że twoja noga nigdy więcej tu nie postanie ;-)

 

Abstrahując od zaczepek. Zastanawia mnie jak aktualnie kształtują się ceny "zestawu podstawowego" do przeróbki jakiegoś tam AK na Beryla. Nadal jest to opłacalne ? Czy może jednak Ares jest lepszym rozwiązaniem ? Ja osobiście skłaniam się ku temu 2giemu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...