Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1. Produkt niedostępny.

2. Nawet jeśli przerzeźbisz tę kolbę z obsadą na tyle, by zmieścić Gearbox, musiałbyś najpierw wynitować swoją obsadę z zawiasem i zanitować tę na nowo.

3. potem wypadałoby zaszpachlować wszelkie otwory jakie masz po składanej kolbie.

4. Należy też wspomnieć, że korpus w aks74u jest ścięty pod lekkim kątem.

Edited by senkuPH
Link to post
Share on other sites

Informacja dla kolegi Znachora:

jezeli bedziesz korzystał z komory hop up od GHK AKM to niestety jest plastikowa i straszna z niej kicha lepiej zrobić ja samemu, mi jedna z GHK rozleciala sie po 3 magazynkach,

tak samo z tym elementem:

http://www.wgcshop.com/products?search_From=category&item=ghk-original-parts--chamber-base-for-gkm-gkm-10&search=category&rs=GHK%20Original%20GBB%20Parts&catid=80&cat=663&view_choice=a

miałem na nim bardzo dużo zacięć, szlifowałem nawet szczęki od magazynka żeby mi lepiej podawał, ale tą część musiałem zrobić od nowa

Link to post
Share on other sites

Sprawa wygląda tak, że mam Beryla i budowalem go drogą naokoło, bo nie wsparłem się na AKM czy AK-74 z ghk tylko na korpusie boyi, gdzie to tylko sama blacha, bo obsadę lufy mam z oryginału (beryla) i całą komore mam przerobioną. Na tym moim kulawym magu wystrzelilem testowo jakies 3k kulek i narazie nic. Jest ona zupełnie inaczej montowana niż w tym GHK. Tak aporpos mało co zostało też z bebechów ghk (zamek, dysza, komora przerobiona), reszta to oryginalne czesci Beryl, kurek jest dorabiany ze stali, oczywiscie mocniejsze sprezynki lub oryginalne, zbijak ze stali). Zamówiłem nowy mag, zobaczymy co z tego będzie :DDD

Link to post
Share on other sites

Nad serią pracuje, tak samo jak zamkiem stalowym oryginalnym przerobionym pod standard GHK.

Komora jak komora xD Jak oglądasz komorę (bez tej plastikowej windy na kulki/czoła) to po bokach ma takie 2 prowadnice od zewnatrz. Usunąłem je bo nie szło jej usadowić w odpowiednim miejscu. Tak wymierzyłem wszystko, że idealnie od tyłu zaparła się o lufę, od frontu- dół i boki tej windy zaokrągliłem i wyfrezowałem miejsce na nią w obsadzie lufy. Przez co nie muszę jej przykręcać, tylko jest na wcisk. Trzyma się sztywno i pewnie :) Od góry teraz już jest taka plastikowa zabudowa aby wszystko ładnie wyglądało. Wrzucę filmik, na którym jeszcze nie ma tej zabudowy, tylko prowizorka z kleju na gorąco - tez spełnia swoje zadanie, ale jednak była to prowizorka xD Przechulała ponad 15k kulek podczas testów (no jednak zanim osiągnąłem nirwanę w działaniu tego customa to trochę musiała wypluc BB'sów xD

Mam dyszę high flow, przez co byłem zmuszony na zrobienie zaworu w magu też high flow - o gazożerność się nie boje, bo mam HP i przez to, że FPS wzrosły spoooooroooo i mogę zejść z ciśnienia - wczesniej musiałem dawać mu ok 140-160psi aby mieć ok 480fps. Teraz 100psi a efekt ten sam :) Co ciekawe na green gazie i tej samej konfiguracji pluje ledwo 420fps

 

Nowy mag i gada jak złoto. GF znowu stanął na wysokości zadania w załatwieniu go dla mnie :)

Generalnie Replika w finalnym wyglądzie na dniach pojawi się u Dredzia na kanale, w weekend nagrywalismy materiał.

 

https://www.youtube.com/watch?v=C6u_saXlfno

Link to post
Share on other sites

Mam oryginalną płytkę "selektora", kombinuje nad tym. Ciesze się, że udało mi się dokonać pewnego przełomu, że da się złożyć CAŁKOWICIE customową replikę budowaną od podstaw, która w opinii wielu emanuje koszernością nie tyle przez GBB co przez konstrukcję full steel na oryginale (tylko sama blacha blacha jest od Boyca, lufa dorabiana ze stali, reszta to oryginał, łącznie z ogonem kolby)

Priorytetem jest dla mnie zamek/suwadło ze stali na podstawie oryginalnego suwadła, a z racji, że jest to GBB to sprawa nie jest taka prosta xD

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...