Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sam szukam już od dłuższego czasu... chyba w końcu tokarkę odpalę.

 

Jak ktoś ma dobre zdjęcia lub najlepiej wymiary to bez problemu mogę zrobić ze znajomym. Stal narzędziowa 1.2210 i pokrycie oksydą/parkeryzacją manganową. Cena też nie będzie jakaś wygórowana.

Link to post
Share on other sites

Jak ktoś ma dobre zdjęcia lub najlepiej wymiary to bez problemu mogę zrobić ze znajomym. Stal narzędziowa 1.2210 i pokrycie oksydą/parkeryzacją manganową. Cena też nie będzie jakaś wygórowana.

miód na moje uszy, dam znać jak dobrze zwymiarowany rysunek dorwę, wyślę Ci wtedy PM

Link to post
Share on other sites

Już się zorientowałem, ale nadal dają one ogólne pojęcie o długości i średnicy tego tłumika. Całą resztę szczegółów ściągam ze zdjęć z neta. Póki co nie mam jeszcze wielu rzeczy, np kąta fazy wyjściowej z przewodu lufy, grubości tych "pierścieni" i wyfrezowań (na modelu są złe)

ZN1BQXR.jpg

Edited by Dustok
Link to post
Share on other sites

Już się zorientowałem, ale nadal dają one ogólne pojęcie o długości i średnicy tego tłumika. Całą resztę szczegółów ściągam ze zdjęć z neta. Póki co nie mam jeszcze wielu rzeczy, np kąta fazy wyjściowej z przewodu lufy, grubości tych "pierścieni" i wyfrezowań (na modelu są złe)

ZN1BQXR.jpg

probabli będę miał urządzenie z palnego (na chwilę, bo na szkoleniu) to suwmiarką zwymiaruję

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Korzystając z odrobiny wolnego czasu przerobiłem w końcu ogon kolby tak, aby był bardziej zbliżony do tego stosowanego w Berylu. Przy okazji poprawiłem też śrubę na której trzyma się szyna, aby wyglądała jak czop w ostrym odpowiedniku. Wyszło chyba całkiem fajnie. Zresztą oceńcie sami ;-) Zdjęcia z procesu przeróbki robione tym co było pod ręką :-P Dopiero w domu ogarnąłem lepszy aparat.

 

wYtgRSO.jpg

 

QGoBf7w.jpg

 

ai14Uu1.jpg

 

LnvVTVv.jpg

 

QR7dS3G.jpg

 

MpmeC1q.jpg

 

nuuoke7.jpg

 

BJOj4Pw.jpg

 

sj1Fn7k.jpg

 

AcHQeBj.jpg

 

LnuK9Zs.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam, dołączam się do tematu. Przeszukałem aukcje i sklepy i nigdzie nie mogę znaleść tłumika płomienia do beryla. Jakby ktoś miał na sprzedaż to kontakt na maila: Kucinho13@gmail.com

 

Jeśli jednak nikt nie ma, to może ktoś dysponuje rysunkiem technicznym, wymiarami oryginalnego tłumika. Lub też dysponuje zdjęciem tego tłumika z przyłożoną linijką.

 

Z góry dzieki!

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Witam też pochwale się moim berylem zrobiony na podstawie RK06w z działającym selektorem i bezpiecznikiem od beryla :icon_wink: selektor zrobiłem jeszcze inaczej niż tu na forum opisywali :icon_wink:

 

replika full stal ze znal-u jest tylko atrapa suwadła a wszystko inne zostało wymienione na stalowe waga beryla to 4,5 kg

 

94ed62bd39aa0f0cmed.jpg

 

dffbbe4e05390857med.jpg

 

c19930d08b80a35amed.jpg

Edited by karpiu19_88
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...