Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] CA870 [Maruzen]


Recommended Posts

Kupiłem 870 z uszkodzonym tłokiem i prętem od przeładowania. Tłok kleję ale i tak bardzo chętnie kupiłbym takie części. Wiem, że to nie komis, ale grono posiadaczy jest wąskie. Mile widziane są również porady przy naprawie tych części. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 413
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kupiłem 870 z uszkodzonym tłokiem i prętem od przeładowania. Tłok kleję ale i tak bardzo chętnie kupiłbym takie części. Wiem, że to nie komis, ale grono posiadaczy jest wąskie. Mile widziane są również porady przy naprawie tych części. Pozdrawiam.

 

Tłok możesz próbować kleić cyjanopanem. Jak odleży z dobę to powinien dobrze związać. Na prowadnicę nie widzę rozwiązania.

Link to post
Share on other sites

Tłok ułamał się w miejscu gdzie naciska na niego pręt przeładowania z prawej strony, a pręt tuż przy przednim gripie, tuż przy tych połówkach, też po prawej stronie. Ewidentnie od filmowego, terminatorowego przeładowania. Tłok po sklejeniu wytrzymał może z 10 strzałów :/. Czy te pręty przeładowania są identyczne w M870 G&P (tym moim) jak w obrzynie maruzena? Co do tłoka to wiem, że od tanich szotów benelkopodobnych pasował, ale tych szotów od dawna już nie ma dostępnych. Te szoty skośne które teraz po mniej więcej 200 można dorwać mają inne bebechy?

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Heja, da pytanka mam:

1) Wyszły nowe lufy z gumkami HU od GP, czytał ktoś coś o tym na zagranicznych stronach?

2) Zmieniał ktoś może komorę zamkową na metalową? Jeśli tak, to czy w zestawie był dodany nowy pin do kabłąka spustu? Jeśli tak, to chętnie kupię stary, bo mój pękł-nie wiem jakim cudem. Dnia pewnego po przeładowaniu czółenko nie blokowało się w przedniej pozycji, rozłożyłem giwerę i pin wylazł w dwóch częściach...

Link to post
Share on other sites

Kiwi, chodzi Ci o pin zaznaczony na fotce?

 

4maruzen870.jpg

 

Jak tak, to weź jakieś stare wiertło (w przypadku tego konkretnego pinu 5-tka będzie pasować, 5.5 już nie chciało wejść) i utnij sobie odpowiedni kawałek części chwytowej. Jak będzie za luźno siedział, to owiń lekko teflonem.

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...
  • 5 months later...

To była moja pierwsza replika (nie ten egzemplarz oczywiście). Wykonanie-bajka pod warunkiem, że lubisz niemetalowe repliki, bardzo celny chociaż nie ma regulacji hopka (generalnie hopup jest nietypowy: składa sie z tłoczka i sprężynki naciskającej na kulkę z góry, twardość sprężynki uzależnia podkręcenie), celujesz "po lufie". stock ma ok 300fps, ja w swoim wymieniłem sprężynę (też jest inna, taka z aega nie podejdzie). Pamiętam, że ta replika miała tą zaletę, że zawsze działała ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...