Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PJ RIS i zapalona bateria.


Recommended Posts

Witam dziś rano poszedłem na strzelankę... strzeliłem 2 razy i boom..firefox 9.6V 2000mAh się zapalił. Czemu? ? ? Dodam, że się chaiczyło na tej blaszce przy dwóch ogniwach. Ostatnio karabin był na gwarancji i był wymieniony silnik. Podłączam baterie po zapaleniu i nic, nie prądzi. Sprawdzałem na innych batkach i to samo.

Link to post
Share on other sites

Bateria ma cały czas napięcie. Zauważyłem, że chyba musi się robić jakieś zwarcie gdzieś w środku. A chyba w M4 PJ RIS nie ma bezpiecznika i dlatego zaczęła się ta blaszka grzać i zapaliło izolacje. Podłączyłem na krótko silnik i kręci, gdy dotykałem kabelkami to bardzo iskrzyło, normalne?

Link to post
Share on other sites

Mam gwarancje do 30.01 więc chyba znowu wyślę.

W listopadzie podajże była wymiana silnika, przez ten czas w chacie sobie czasem postrzelałem (temp. pokojowa) i wszystko było ok. Dodam, że powodem reklamacji było bardzo silne grzanie batki, i dlatego wymienili silnik.

Link to post
Share on other sites

Ale po co chłopak ma kombinować i płacić prywaciarzom jak jeszcze ma gwarancję? Niech się w taiwangunie martwią i męczą. Jak kolejna setka replik wróci na gwarancję to może w końcu nauczą się robić porządnie aegi. Chociaż inna rzecz, zę uważam, ze jeśli nie potrafią dobrze to nie powinni się w ogóle brać za to...

Link to post
Share on other sites

Jednak z drugiej strony lepiej zapłacić i mieć pewność, że replika jest dobrze zrobiona niż jechać na strzelankę z myślą "ciekawe czy się dzisiaj postrzelam czy po pierwszym naciśnięciu spustu stopi mi się kolba od palącej się batki" :-F

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

dlatego ogniwa sie LUTUJE DO SIEBIE BEZ BLASZEK a nie zgrzewa. ( choć niestety wszystkie pakiety gotowe maja zgrzewane ogniwa blaszkami) zgrzew jest kiepski, blacha peka, ognia sie psuja. kupujcie gówno dalej to bedziecie tak mieli. Nie jedna baterie juz poprawiałem gotowa czy to frajerfox czy nawet głupi intellect. to samo było prawie zawsze... blacha pusciła, pękła, zgrzew pekł. a czemu ? jak sie rzuca pakietami są wyginane, nie szanowane to sie psuja...

Link to post
Share on other sites

nie suger tylko seger po pierwsze. po drugie zaczyna mnie irytować ze ludzie po prostu "żydzą" na bateriach kupując gówno chcą żeby działał przy temp. takiej jaka panuje na Antarktydzie, była wielkości zapalniczki i miała 100000000000000000000000000000000000000000Ah pojemności :/ i jeszcze używaja tamiyi i dziwią sie czemu to rozpada sie lub replika xle działa nie ma prądu dobrego...

 

:P

Link to post
Share on other sites

miałem dzisiaj tą samą sytuacje co zz2 , tylko ja nie wymieniałem jeszcze silnika i nie owijałem batki aluminiową folią.U mnie niestety okazało się że

kable nie weszły dobrze w prowadnice i jeden się przeciął, wtedy zwarcie i troszku dymku poleciało ;d

 

 

Miałem nie dawno to samo :(.Dla tego od razu wymieniłem kolbę na tą od H&K .

Teraz mogę nasunąć kolbę na prowadnicę do samego końca a przez tylną zaślepkę

wkładać baterie i nie martwić się tym że coś się tam przetrze ,znaczy kable :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...