Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Chyba pomyliłeś CO2 z green gazem.

 

Pistolet na CO2 ma w magazynku komorę na "naboiki" z gazem.

Pistolet na green gas ma magazynek gazowy(coś jak zapalniczka, ma zaworek do ładowania gazem).

 

Skoro pistolet wykorzystuje jedno ładowanie na jeden magazynek(słaby wynik) to znaczy, że jest strasznie gazożerny(może blowback, nie wiadomo). Tyle.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Bawiłem się nim kiedyś... Hmm porównując go z 1911 od bella oraz z TM to stawiam na TM przy czym bell był wybitnie udany jak na bella i też sprawował się lepiej od WE ale to na 100% czysty przypadek był.

 

 

Jest gazożerny, istotnie, plus dodatkowy minus to to że we wszystkich 1911 jest z tym nie najlepiej. Nie jest to nawet kwestia gazożerności ale wąskiego maga do którego wchodzi mało gazu.

Link to post
Share on other sites

Mam colta WE tylko inną wersję z ris'em, ZnaL jest tam bardzo przykry, od samego strzelania po roku zaczyna powili się wszystko łamać, kawałek zamka, uchwyt na uprząż do pistoletów, blokada zamka, przedni pierścień trzymający ten jak by to nazwać "wałek" w którym jest sprężyna i prowadnica, gas starcza na jeden czasem dwa magi, mimo wszystkich upadków, kilku set odciągnięć zamka -strzela dalej, prawdą jest, że blokada spustu zjechała się i mam ogień ciągły :-F co z początku mi się podobało, ale strzela.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mam już .45 tke od WE i moge śmiało stwierdzić, że jest to jedna z lepszych klamek jakie miałem (a miałem już chyba wszystkie lepsze firmy z gaziaków) albo mam super model albo WE znacząco poprawiło jakość.

 

Teraz mam pytanie jk jest z zamiennością części, słyszałem że jest to kopia TM ale nie mam co do tego pewności, chciałbym wymienić kilka elementów jak zawór i głowice tłoka i nie wiem czy nie wydam kasy w błoto.

Link to post
Share on other sites
Po co chcesz te elementy wymieniać?
Po to po co się je wymienia. Dla podniesienia osiągów i niezawodności. Takie to dziwne?

 

Akurat grzebałem ostatnio w WE i wydaje mi się na oko że głowica tłoczka od BB jest wymienna z TM ale głowy nie dam.

 

WE nie jest kopią TM ale sporo części jest bardzo, wręcz bliźniaczo podobnych. Lufa, gumka, komora HU...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...