Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ogólnie o gumkach Hop-Up


Recommended Posts

  • Replies 886
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No ciut wystaje. Czytałem jeden temat o tych gumkach - kolega z gietką miał podobny problem, trzeba było spiłować ten plastik który dociska dystanser. Spiłowałem swój wczoraj (szkoda że za mocno... :F) - aczkolwiek walczyć z tym będę dopiero w sobotę, bo jak ze szkoły wracam to już ciemno i nawet przestrzelić nie mogę -.-.

Edited by Azur
Link to post
Share on other sites
Guest konrad2271

Można dokładniej? Na temat dystanseru? ;] Szukałem i jest bardzo mały wybór.

Dobra już wiem :] Ale mam 1 pytanie, nie lubię otwierać repliki więc tego się nie podejmuję. A nasz znajomy, który się tym zajmuje jest zajęty. Jak szybko i prosto dostać się do dystanseru? Dodam, że mam uproszczone okablowanie i wszystko się zaczepia na tych kablach... Mam czas do jutra ponieważ jadę na strzelankę w niedzielę. ;/

 

Replika PJ4A1. (eMka)

Edited by konrad2271
Link to post
Share on other sites

Ja wiem, ale nie chciałem tracić dystansera H. Poza tym, jest właśnie na allegro zdezelowana komora do G36 JG także wezmę ją i przełożę tą pierdółkę plastikową :)

 

Musisz rozłożyć komorę - instrukcję do tego masz na asgshop.pl (musisz pogrzebać żeby to znaleźć) , wyciąć dystanser z wkładu do długopisu, wymienić i wzio. Powinno być git, widziałem już taki przypadek w Giecie JG, że dystanser był, ale go nie było.

Edited by Azur
Link to post
Share on other sites

Nie mogę edytować.

 

Rozwiązałem problem - spiłowałem jeszcze bardziej tą część, która dociska dystanser - czoło górne, które spiłowałem za mocno nie łapie pokrętła w maksymalnym położeniu, ale trudno - gumka jest miękka i podkręca świetnie - dublety i zacinki zostały wyeliminowane, na 500 kulek wystrzelonych nie było żadnego przypadku tych dolegliwości.

 

Gumka jest wrażliwa na kulki moim zdaniem, wystarczy, że lekko wystaje i już super podkręca - jestem bardzo zadowolony.

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Nie, Guarder odpada w przedbiegach :-F . Nie mam szczęścia do nich.

PS: Myślałem nad czymś nowym, np. KM-Head, albo MadBull. Z tego co widzę, są 3 typy MB, nie mam pojęcia co by było najlepsze do takiej konfiguracji.

Edited by Nerpa
Link to post
Share on other sites

Nie wiem co wy robicie z tymi gumami. Mam takiego 3ci sezon, czyszczony wyleciało z lufy -dziesiąt k kompozytu..

Co do porównań, fioletowy promyk, systema, zielone G&G - wszystko tak sobie działa.

Dałem propozycję. Rozumiem, że nie spasowała ;-).

Widzisz to jest tak jak już napisałem o kulkach i innych. Każdy musi sobie sam potestować i będzie wiedział co jest dobre dla jego nerwów i jego repliki ;-).

Link to post
Share on other sites

Nie, Guarder odpada w przedbiegach :-F . Nie mam szczęścia do nich.

PS: Myślałem nad czymś nowym, np. KM-Head, albo MadBull. Z tego co widzę, są 3 typy MB, nie mam pojęcia co by było najlepsze do takiej konfiguracji.

 

Osobiście mam niezbyt miłe doświadczenia z wspomnianymi gumkami MB a konkretnie zestawem Shark (gumka przezroczysta i czarna).

W komplecie który mi się trafił owe "przecudownie nowatorskie" trzy wypustki były źle odlane (zarówno w czarnej jak i przezroczystej gumce) przez co kompozyt notorycznie skręcał w prawo...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...