Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jaka kominiarka?


Recommended Posts

Zrobiłem test na "sobie"

Strzał z odległości 0,5 m w rękę z Beretty f92 spręzyna na polarze i nomexie.

1. Strzał przez polar-mocno odczuwalny ból , po pół minucie zaczeło puszczać, brak śladu po strzale.

2. Strzał przez nomex, mniejszy ból niż w polarze, po kilku sekundach przestało boleć, brak śladu po strzale.

 

Zdecydowanie nomex jest lepszy od polaru do zastosowania w kominiarkach, jeśli chodzi o wytrzymałość na jakiekolwiek uszkodzenia.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
A co możecie powiedzieć o tej kominiarce?http://military.pl/s/m/RT5510.html#

Uchroni cię zapewne przed poważniejszymi konsekwencjami wynikającymi z uderzenia kulki. Jednak jej właściwości mogą spowodować, iż będziesz odczuwał przy dłuższym używaniu w wyższej temperaturze pewien dyskomfort.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Ja uzywam kominiarke firmy Polandex. Kupowalem ją w Galerii Mokotów za 30zł, twrz nie poci mi sie w niej i mialem pare sytuacji ze dostalem w twarz z dosyc bliskiej odleglosci (w budynku) i zadnego sladu nie mialem, tylko przez pare sekund szczypalo :) . Kominiarka jest z 96% Bawełny i 4% lycry. Zgadzam sie z tobą Tomson, po co kupowac kominiarke za ok. 100zł jak mozna miec równie dobrą za 30zł :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...