Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

I WARSZAWSKI ZLOT ASG GÓRA KALWARIA 16-17.10.2004


Recommended Posts

Co za inteligentna odpowiedź Foka, po prostu błysnąłeś. Skoro ktoś publicznie występuje jako organizator imprezy ogólnodostępnej, to ja będąc chętnym mam prawo poznać kosztorys tej imprezy. Nie chce kupwać kota w worku i chciałbym wiedzieć na co moja kasa zostanie wydana.

powinienem o tym pisac w odp. na post Hargina gdzies indziej, ale odpisze tu

nie, nie masz prawa poznawac kosztorysu. Czy jak idziesz np. na basen to masz prawo wglad ile idzie na ogrzewanie wody, na chlor itd? jak kupujesz bilet na pociag masz prawo pytac PKP ile idzie na wyplaty itp?

organizator powinien podac cene i co w zamian za ta kase oferuje. napisal? napisal. i wiesz co dostaniesz i za jaka kase... a to czy 100% wpisowego pojdzie na organizacje, czy organizator wszystko zalatwil po znajomosci za darmo i kase bierze do kieszeni nikogo biznes.

 

Poza tym moze sie okazać, że znów na zlot przyjada "panienki" co im się odechce po 3 godzinach chodzić i "bawić w wojsko". 100 złotych za kilku godzinną strzelankę to trochę dużo. Jasne, że to nie wina organizatora, ale skoro już sie taki wypadek wydarzył, to moze trzeba jakieś "wyjscie awaryjne" dla tych co chca sie cały dzień strzelać zapewnić.

no jka sam zauwazyles organizator nie ma na to wplywu. sa dwa rozwiazania:

1. imprezy na zaproszenie, na ktore beda zapraszane ekipy o ktorych wiadomo ze walcza do upalego

2. zrobic wpisowe 500zl i wtedy wiadomo ze jak ktos zaplaci to juz za ta kase bedzie chcial strzelac, pytanie ilu bedzie chetnych

Link to post
Share on other sites
  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Robson - masz od poczatku rospiskie na stronie zlotu co gwarantujemy uczestnikom...

mysle ze nadszedl czas zebys juz nie mowil... glupot.

Zapraszam Cie serdecznie

 

jak na razie jest ok 40 osob, a jeszcze sie warszawskie teamy nie powpisywaly. co ja mowie?! jeszcze BRT sie cale nie wpisalo he he :]

w sobote rozpoznanie walka terenu, wlasnie dzis zakupilem 300 workow na piasek.

Link to post
Share on other sites

powinienem o tym pisac w odp. na post Hargina gdzies indziej, ale odpisze tu

nie, nie masz prawa poznawac kosztorysu. Czy jak idziesz np. na basen to masz prawo wglad ile idzie na ogrzewanie wody, na chlor itd? jak kupujesz bilet na pociag masz prawo pytac PKP ile idzie na wyplaty itp?

organizator powinien podac cene i co w zamian za ta kase oferuje. napisal? napisal. i wiesz co dostaniesz i za jaka kase... a to czy 100% wpisowego pojdzie na organizacje, czy organizator wszystko zalatwil po znajomosci za darmo i kase bierze do kieszeni nikogo biznes.

 

 

jak ide na basen to WIEM, ze KTOS kto WLADA PLYWALNIA czerpie z tego ZYSK!

 

tu jednak nie zrozumialem, czy impreza jest PO KOSZTACH DLA MANIAKOW, czy jest to impreza KOMERCYJNA (czyli ten kto to organizuje czerpie z tego kase i placi podatki)

 

jesli jest to KOMERCJA to koszty jej organizacji niech zostana tylko i wylacznie w kregu zainteresowania smutnych panow z urzedu skarbowego

 

jesli to NON PROFIT to nadal stoje na stanowisku, ze organizator powinien wyliczyc sie przed uczestnikami

Link to post
Share on other sites

No cóż, ja też jestem ciekawy na co poszło moje 120zł jakie zapłaciłem za uczestnictwo w zlocie w Janowie.

Spałem na piątego w czteroosobowym domku pod jedną kołdrą z kolegą Matim, bez ciepłej wody, bez ogrzewania, kibel w postaci drzewka na rzadkie, na gęste trzebabyło drałować do ośrodka DUO i wrzucać 1zł za wstęp lub założyć maskę PGaz i korzystać z TOI TOI. Zjadłem kiełbaski sztuk raz, grochówki sztuk raz, wypiłem może ze 3 piwa marki Perła zanim zabrakło.

Wiem że spóźniłem się z wpłatą, nie narzekam, jestem tylko ciekaw.

Link to post
Share on other sites
No cóż, ja też jestem ciekawy na co poszło moje 120zł jakie zapłaciłem za uczestnictwo w zlocie w Janowie.

Spałem na piątego w czteroosobowym domku pod jedną kołdrą z kolegą Matim,

I sam sobie odpowiedziales Piasek. Noc z Matim chyba jest warta tych nedznych 120 pln. No nie mow mi, ze nie.

Nastepnym razem bierzemy ten sam domek i jedziemy Matiego na "sandwich'a".

Link to post
Share on other sites
wypiłem może ze 3 piwa marki Perła zanim zabrakło.

Z tym musze sie nie zgodzic o godzinie 6 nad ranem gdzie przy ognisku bylo jeszcze 5 osob :D byly jeszcze perelki, okolo 10 ale byly.

No to wypilismy aby sie niezmarnowalo :) Wiec nie mozna powiedziec ze zabraklo przy ognisku.

Link to post
Share on other sites

PIASECZNIK

może był inny powód twojej nie mozności znalezienia żarcia i picia :wink: w końcu bigosu było tyle ze w niedzele rano oddając garnek ośrodkowi było jeszce w nim jakieś 1/4-1/5 tego co było na starcie.

 

pieczywa tez zostało całkiem sporo... nie wiem w końcu co zrobił decado z całym tym pudłem niezjedzonego pieczywa...

 

serio miałeś jakies problemy nawigfacyjne z odlezieniem jedzonka...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...