Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sentry Gun i ASG


Recommended Posts

To mój pierwszy post na forum, więc witam serdecznie wszystkich!

 

Mam do was małe pytanie 8-) . Od kilku tygodni w domowym warsztacie robię coś na kształt sentry (takiego działka naprowadzającego). I teraz moje pytanie do was: czy ktoś byłby takim czymś zainteresowany? Czy to się przyda? Jak tak, to za ile?

Dodam, że same materiały kosztują ok. 200zł, do tego dochodzi jakiś karabin, laptop, kamerka internetowa.

Proszę temat wziąć na poważnie :roll: , jak ktoś bardzo będzie chciał to mogę udostępnić soft na komputer. Odpowiem na każde pytanie.

 

Pozdrawiam, Wronq!

Link to post
Share on other sites

Pewnie! Teraz jak powiedziałeś ile kosztuje wykonanie to ja Ci dam 201 zł i ani złotówki więcej. Nigdy, przenigdy nie informuj potencjalnego kupca o tym ile dokładnie kosztowało Cie wykonanie takie rzeczy.

Do tego, pokaż jakieś fotki.

Link to post
Share on other sites

Szukałem. Znalazłem tylko jakąś jedną stronkę, na której były pokazane kolejne etapy rozwoju projektu. Mi nie chodzi o zarobek, jakoś nie widzę go w tym. Interesuje mnie jedynie, czy komuś coś takiego byłoby przydatne. Czy sprawdziłoby się to na polu walki.

Link to post
Share on other sites

Nie pokazałeś nam nic, nietety :???: i pytasz się czy ktoś reflektuje :poddanie:

Zrób prototyp, fotki, nakręć filmik prezentujący gotowy system, zrób serie testów jak będziesz to miał to przedstaw to np: tutaj i na końcu pytaj się czy są chętni, bo na razie to przypomina starszy wątek w tym dziale "pisuar w AirSofcie czy też ninja w AirSofcie" nie pamiętam już :-F

 

pzd ŁP

 

PS: Nie obruszaj się, nie lej się żurem tylko przedstaw nam gotowe działające urządzenie :uśmiech:

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...