Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Identyfikacja jednostki


Recommended Posts

Witam forumowiczów prosił bym o sprecyzowanie która jednostka używa podanego niżej sprzętu oraz o dodatnie brakujących akcesoriów.

 

1. Mundur w kamuflażu wz.93

2. kamizelka taktyczna DMV

3. mp5 a4

 

no i reszta sprzętu którego nie znam i proszę o uzupełnienie listy oraz podania sprzętu polskiego snajpera chodzi mi głównie o broń, mundur i wyposażenie taktyczne.

 

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam wszystkich

Link to post
Share on other sites
Witam forumowiczów prosił bym o sprecyzowanie która jednostka używa podanego niżej sprzętu oraz o dodatnie brakujących akcesoriów.

 

1. Mundur w kamuflażu wz.93

2. kamizelka taktyczna DMV

3. mp5 a4

 

Żadna...

 

proszę o uzupełnienie listy oraz podania sprzętu polskiego snajpera chodzi mi głównie o broń, mundur i wyposażenie taktyczne.

 

Jaki? Wojskowy, policyjny? Jaka jednostka? (Pomijając niuanse snajper a strzelec wyborowy).

Link to post
Share on other sites

No jest sd ale to jednak mp5 no nie sprecyzowałem. Ale może koledzy pomożecie jeszcze w takiej sprawie mianowicie potrzebuje znać wyposażenie przeciętnego żołnierza z 1PSK ponieważ chciałbym się na czymś wzorować. wiem że używają munduru TCU w kamuflażu polskiej pantery wz 93 jako snajperek chociaż zabytek zdarza im się używać SWD a jako broni szturmowej to BERYLE o ile się nie mylę. A co z kamizelką taktyczną, hełmem ? Muszę dokompletować moje wiadomości a nie za bardzo wiem gdzie szukać informacji.

Link to post
Share on other sites

Hełmy to nie Moratex tylko wz. 93. wz. 2000 i wz. 2005, hełmy wykonują 3 firmy w Polsce.

Kamizelki firm Miwo (obu) i Janysport.

Wyposażenie strzelca wyborowego nie różni się niczym od zwykłego szturmana.

Mich i ACH to raczej efekt wymiany z hamburgerami lub prywatny zakup.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Umundurowanie to oprócz standardowych panter "kombinezony ćwiczebne" w kamuflażu suez/multicam, "kombinezon taktyczny" z zielonego kermelu, kamizelki taktyczne Janysport (oraz prywatnie kupowane wielu różnych firm, w tym Miwo Military), przydziałowe kamizelki zintegrowane to Fighter/Piorun Moratexu, Grizzly NFM-u, KWS Lubawy. Broń podstawowa to beryle, HK416, HK USP, Glauberyty. Hełmy to nie MICH/ACH a TC-2002.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...