Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki tłok do SP130 i więcej?


Recommended Posts

  • Replies 266
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szczerze mówiąc mamy zamiar pisać do Specshopu w tej sprawie z reklamacją, gdyż hmmm niby to 70 zł, ale to już jednak połowa Deep Firea Titanium 8)

 

P.S. Jak się sprawuje Titanium? póki co widzę same pochlebne opinie.

Edited by Moses
Link to post
Share on other sites

Czyli dość duży czaso-okres (sic!). Cholera wie, szkoda, że nikt ze Specshopu się tutaj nie wypowiada. Też nie mam pojęcia jakie mają zapasy, wadliwe tłoki mogą być z kwietnia 2005 roku na przykład. Tłok, nawet przy bardzo złym złożeniu nie gubią od razu zębu. Coś jednak musi być na rzeczy, ale cały czas to Nasze spekulacje. Tak czy siak, stało się, założyłem drugi i śmiga jak marzenie. Życie się toczy dalej.

Link to post
Share on other sites

King Arms czerwony z 7 metalowymi - pół roku w emce na M140, ręcznie usunięty drugi ząb. Tłok podczas przeglądu stan prawie idealny mimo paru zacinek.

 

Cena na Specu - 78 zł

 

Polecam

Edited by mk29
Link to post
Share on other sites

A u mnie starty ostatni ząb na M130 guardera w tym KA :D Jest on krótszy odz swojego pierwowzoru jakim jest Hard Piston promyka i inaczej się zazębia, do poprawnego działania trzeba by dać dystanser między głowicą tłoka i tłokiem.

Link to post
Share on other sites

AnR: Nie udawaj takiego intelektualisty :P

 

Pewnie kolegom dostał się tłok z kryzysowej partii. Obawiam się, że bez dobrej woli sklepu wasza reklamacja będzie nic nie warta.

 

I w ogóle, co to za firma ten Madbull? Kto to kupuje? U nas w Krakowie kupujemy tylko systemę i prometheusa. Tylko niektórzy, dla hobby, testują jakieś wyroby podobne ;)

 

Pozdrawiam.

Edited by Viamortis
Link to post
Share on other sites

Ja tak jak pisałem tak zrobiłem.

 

Tłok MadBull (czarny z 7 metalowymi zebami) wsadzony do emeczki G&P z SP 140 Guardera ,borkiem Guardera ,Łozyskowana prowadnicą i zębatkami STU systemy.

 

Narazie około 500 strzałow na singlu i pare serii dla sprawdzenia i narazie tłok zyje ,dalej zobaczymy :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Do m140/sp140 tłok JG 3 gen, albo Cymy najnowszej w zupełności wystarczy. Fakt, plastik fantastik, ale to na prawdę działa.

JG ma przebiegu na m120 koło 20k na 12v, po czym dostał m140 i na 50k kulek przebiegu na tym springu zaczął się kruszyć i poszedł w odstawkę.

Cyma od początku pracuje na m150 i lipo 11.1 35c 2200mah ma już 35k przebiegu i jest bez śladów zużycia (przy 30k robiłem przegląd)

Link to post
Share on other sites

Potwierdzam, te z JGIII gen i najnowsze Cymowskie są baardzo mocne, nie ma sensu ich wymieniać na starcie nawet do sprężyn M150 włącznie (DF' z tyt. zębami po 90 k na SP130 ma ślady po zębacie tłokowej, zobaczymy co powie na to cymowski kompozytowy ;)).

Edited by Gogin
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...