Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki tłok do SP130 i więcej?


Recommended Posts

  • Replies 266
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kiedyś juz przedstawiałem sytuacje z tłokiem JBU jak wytrachał kawałek głowicy tłoka od borka Guardera tak jak to przedstawił poldeck i tak jak napisał wkleić zęby albo jak ja zrobiłem :

 

Zanim załozyłem nową głowice tłoka podłożyłem 1mm podkładkę (dorobioną z blaszki ) żeby zęby znów nie uszkodziły głowicy i dodatkowo skleiłem je z tłokiem .

 

Także trzeba uważać na tłoki JBU :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Mówicie, że JG i Cyma szaleją z jakością tłoków, można założyć to samo w przypadku P&J: http://www.taiwangun.com/gearboxy_oraz_ich...i_p_j-1993.html ?

Potrzebuję tłok który wytrzyma SP130 na stockowych zębatkach i szkielecie CA i płaskiej aluminiowej głowicy tłoka CA.

 

Nie chcąc mieszać w innych tematach zapytam od razu: głowica cylindra Systemy ma u mnie dość poszarpaną gumę z tyłu (tam gdzie uderza głowica tłoka). Czego to może być przyczyna (M110 Promyka) i czy oznacza to konieczność wymiany głowicy?

Link to post
Share on other sites

Pewnie ściema ze strony sklepu - nie będą negatywnie pisać o swoim produkcie. Podobnie miałem jak mi pękła sprężyna madbulla M130. Praktycznie nówka, przebieg nie większy niż 2k. Do tego dochodzi fakt, że ma jednostajny skok i jest krótka - ok. 15cm, jak zwykła ~~M130 ze stockowego chinola, a na zdjęciu produktu na sklepie widnieje cuś innego. Tak czy inaczej sprężyna PODOBNO pękła z mojej winyw - wg. sklepu :-F,

Edited by Gogin
Link to post
Share on other sites

Specshop mi napisał, ze jestem pierwszym, który ich o takiej awarii informuje. Może też napiszcie i jak będzie nas wiecej to coś się ruszy?

 

A to ciekawe, nie spodziewałem się czegoś takiego po tym sklepie

Edited by Moses
Link to post
Share on other sites

Odrazu jak się posypał tłok poszła reklamacja. Po Twoim poście napisany został mail z zapytaniem co sprawie poprzedniej reklamacji (niestety kontak ze sklepem urwał się po otrzymaniu info że tłok będzie reklamowany u producenta, zero informacji czy będzie zwrot kasy, upust na inny , wysłany nowy tłok), gdyż z tego co wiemy nie jest to odosobniony przypadek, i tutaj daliśmy odnośnik do tematu. Więc czekamy na odpowiedź w tej chwili.

 

EDYTA

 

Pomimo tego iż był wysyłany wcześniej mail ze szczegółami i ze zdjęciem, dostaliśmy ze sklepu info że mamy przesłać zdjęcie uszkodzenia wraz z opisem co w środku siedziało. Mam nadzieje że nie jest to gra na zwłokę ;)

Edited by Moses
Link to post
Share on other sites

Odrazu jak się posypał tłok poszła reklamacja. Po Twoim poście napisany został mail z zapytaniem co sprawie poprzedniej reklamacji (niestety kontak ze sklepem urwał się po otrzymaniu info że tłok będzie reklamowany u producenta, zero informacji czy będzie zwrot kasy, upust na inny , wysłany nowy tłok), gdyż z tego co wiemy nie jest to odosobniony przypadek, i tutaj daliśmy odnośnik do tematu. Więc czekamy na odpowiedź w tej chwili.

 

EDYTA

 

Pomimo tego iż był wysyłany wcześniej mail ze szczegółami i ze zdjęciem, dostaliśmy ze sklepu info że mamy przesłać zdjęcie uszkodzenia wraz z opisem co w środku siedziało. Mam nadzieje że nie jest to gra na zwłokę ;)

 

I Moses mnie ubiegl z postem, wszystko to co wyzej

Link to post
Share on other sites

Pytanie czy ktos ma lub testowal ten tlok. Co o tym myslicie interesuje mnie uzycie go z SP130 z pelnym lozyskowaniem i li-pol 11,1. Dzieki za info

 

http://www.taiwangun.com/gearboxy_oraz_ich...i_p_j-1993.html

 

Ja bym odpuścił sobie. To jakiś Element czy inny chiński badziew. Jeżeli koledzy mówią prawdę to dorzuć ok 15 zł i kup tłok wyprodukowany w kapitalistycznych chinach, znaczy się JBU.

Link to post
Share on other sites

No więc dzisiaj z rana zadzwonił do mnie kurier że jest paczka. Nic nie zamawiałem więc byłem zaskoczony. Odebrałem paczkę, otworzyłem i moim oczom ukazał się nowy tłok madbulla z listem w środku.

" Na części gearboxa nie montowane w naszym serwisie producent nie udziela gwarancji. W drodze wyjątku wymieniamy Panu uszkodzony tłok."

Link to post
Share on other sites

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=5513

 

A jeszcze ten tloczek ? Podobno material wytrzymaly. Mam w swoim CA SLR tlok promyka z 7 metalowymi zebami juz 3 lata i wiem ze jest naprawde dobry, tylko kurde ta cena (wiem za jakosc sie placi), a szukam cos do chinczyka.

Mam takiego w G36. Chodzi na M120 Promyka, więc znowu to żadne obciążenie, ale jest lekki, zęby wyglądają jak nówki. Ja bym brał, jakbym miał wybrać drugi raz.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...