Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mundur w DPM-ie z dobrą membraną


Recommended Posts

Witam.

 

Przeszukałem allegro, sklepy online jak i miejscowy demobil, ale nigdzie nie mogę dorwać dobrych spodni, kurtki z membrana i to w dpm.

Woodlandowych gore-texow jest sporo, ale w DPMie nic nie ma. (może stosują inną membranę ?)

Ma ktoś może namiary na jakiś sklep online, gdzie mogę takie coś dorwać ? Chodzi mi o spodnie i kurtkę, które zapewnią mi oddychalność na odpowiednim poziomie.

Edited by lenczek
Link to post
Share on other sites

MVP to oficjalna nazwa, ale wszyscy nazywają to gore-texami, zatem pod hasłem gore-tex na brytyjskim ebayu znajdziesz tego zatrzęsienie, od najstarszych modeli bez żadnych kieszeni poprzez jakieś wyjątkowe modele dla SF, na najnowszych S'2005 z dwiema kieszeniami na klacie kończąc.

 

Ten komplet z aukcji, to jakiś cywilny twór (tak propo to widziałem taki komplet dwa lata temu na MSPO, na stoisku arlenu, nawet ta metka z wymiarami jest w polskim stylu).

 

A co do konta na ebay, to czas je założyć :-)

Edited by aciepk
Link to post
Share on other sites
Tutaj masz komplet wykonany z membrany gorepodobnej ale ani firma ani membrana nie zachwyca.

 

http://www.vest.pl/product-pol-3508-Komple...lander-DPM.html

 

 

hmm dorwałem w miejscowym demobilu za 70zł spodnie (za 50-60 da rade kupić) ale trochę brudne te spodnie, albo już tak wytarte na kolanach.

 

I moje pytanie, czy takie wytarcie, wyraźnie bledszy kolor na kolanach, ma wpływ na przepuszczalność spodni ?? czy to nie ma znaczenia i gore-tex będzie działał normalnie ? (dziur, rozdarć nie ma)

 

chociaż i tak mam ochraniacze na kolanach więc to nie powinno mieć znaczenia..;/

Link to post
Share on other sites

Coś żle szukasz w tym tygodniu kupiłem spodnie z goretexu dpm, kontrakt za 60zł z przesyłka w idealnym stanie :)

 

a co do przepuszczalności to napewno spodnie będą spełniały swoją rolę, pamiętak tylko by nie prać ich w proszku tylko w odpowiednich preparatch typu nikwax :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...