Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ciekawe buty (duże pliki)


Recommended Posts

Ghost666 masz racje to są glany, tylko bez blach w środku, z w miare realną ceną (150zł), a ciekawa jest w nich skura z tym czymś co przypomin kamuflaż (a właściwie to jest kamuflaż, może nie potrzebny ale fajnie wyglądający, akurat na naszą polską złotą jesień).

Powiedz mi ile butów z taką skurą widziałeś :?:

Bo wydaje mi się że nie widzi się takich butów w każdym sklepie :evil:

Link to post
Share on other sites

KRA_Wukasz - buty Bundeswehry sa zaje biste. Miekka i cicha podeszwa, dobra skora, jak pastujesz to Ci nie przemokna (stalem 5 min po kolana w wodzie i mialem zamoczone skarpetki max 2cm ponizej lini gdzie sie but zaczynal a kolesie a utach marines i innych mieli bajorko). Sczerze polecam. (ps. pastowane corcorany 2 tez przemokly)

Link to post
Share on other sites
KRA_Wukasz - buty Bundeswehry sa zaje biste. Miekka i cicha podeszwa, dobra skora, jak pastujesz to Ci nie przemokna (stalem 5 min po kolana w wodzie i mialem zamoczone skarpetki max 2cm ponizej lini gdzie sie but zaczynal a kolesie a utach marines i innych mieli bajorko). Sczerze polecam. (ps. pastowane corcorany 2 tez przemokly)
Wiem, ze sa swietne. Przeciez docenilem je biorąc pod uwage :) Jednak nie opowiadaja moim gustom. Opinacze kupilem z przymusu (bo glany po ponad 4 latach sie rozpadly) - kolejne buty chce miec z wyboru. Jeszcze nie wiem jakie dokladnie... na razie Bundeswehry sa na koncu listy (ale na niej sa :D )
Link to post
Share on other sites

Glany bez blachy w srodku to nie glany, nie mozna uzyc w wypadku samoobrony :)

A tak serio - but jak but, moze i w camo, ale widac ze budowa podobna do "glana". Chodzilem w czyms takim 5 lat, po 3 latach juz noga normalnie sie czuje :) Jednak po przerzuceniu sie na buty BW, glany nosze tylko na koncerty :D

pozdro

--

Rzez

Link to post
Share on other sites

Jezeli o mnie chodzi, to kupowalem w demobil.pl (Demobil Recondo), poniewaz kumpel zna wlasciciela, a po drugie, sklep miesci sie 200 m od mojego domu :)

Musze jeszcze zalatwic sobie dobre skarpety i bedzie wszystko gralo :)

ps. ktora z firm wyrabia najlepsze mundury (bluzy i spodnie w MARPAT) RTX, FOSTEX, TRU? (cena gra role...:))

pozdro

--

Rzez

Link to post
Share on other sites

No to przyznam, wyglad moze nie imponuje, ale sa za to praktyczne, wygodne i wytrzymale :)

Zreszta, sam za pierwszym razem gdy zalozylem (rozmiar 47), to serio wygladalo jak pletwy...

A na orginal MARPAT'a mnie nie stac.

--

Rzez

To you, I am past, a story to tell

tell it!

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...