Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Znalazłem coś takiego

http://www.opuszczone.com/galerie/npr_palacyki/index.php

Czy ktoś wie gdzie jest ten folwark i czy nie dało by się go wykozystać do naszych niecnych planów?

 

 

A pro po tego miejsca to już kiedyś wpadło mi w oko owe miejsce, nawet mam kilka ciekawych scenariuszy które można by było wykorzystać do przeprowadzenia ciekawej rozgrywki oczywiście zależnie ile osób by się zgłosiło.

Jednak problem jest, mianowicie nie udało mi się jeszcze zlokalizować owego miejsca, dla tego też jeśli ktoś wie gdzie owe się znajduję bardzo bym prosił o podanie namiaru najlepiej geograficznego położenia tak aby można było szybko miejsce odszukać na mapach :) i wyruszyć na oględziny miejsca i stanu rzeczywistego.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znalazłem lokalizację tego folwarku

http://www.gmina-skoki.pl/index.php?page=stawiany

Wieś: Stawiany, 38 km od Poznania. Jak ktoś jest z okolic może zrobić mały rekonesans, bo jeżeli nie ma jakiegoś wyraźnego właściela oraz znajduje się w bezpiecznej odległosci od zamieszakłuch zabudowań, to budynek nadawałby się raczej na scenariusz niż na standartowe CQB

Link to post
Share on other sites

:uśmiech:

Widzę że temat prężnie się rozwija :lol: ja też zajmę sie poszukiwaniem nowych miejscówek razem z kumplem( Tulce, Kleszczewo i okolice około 10km od Poznania) lasek w Tulcach jest całkiem fajnym miejscem zorientuje się u naszego Wojta (gm. Klesczewo) jak wygląda z pozwoleniami choć wiem że za dużo spacerwoiczów nie ma w tymże lesie :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Ja mam 1 kolegę w Niepruszewie i 1 w Kalwach obok Niepruszewa.W poniedziałek zagadam gdzie to dokładnie jest. A do Niepruszewa mam 4km wiec ewentualnie mogę jakoś podskoczyć, poszukać, porobić foty terenu i napisać wywiad. :)

Link to post
Share on other sites

Ja mam 1 kolegę w Niepruszewie i 1 w Kalwach obok Niepruszewa.W poniedziałek zagadam gdzie to dokładnie jest. A do Niepruszewa mam 4km wiec ewentualnie mogę jakoś podskoczyć, poszukać, porobić foty terenu i napisać wywiad. :)

 

 

Też mam kumpla w Niepruszewie ale ma folwark w Kalwach myślę że miejścówek będzie tam dużo... Myślę że Niepruszewo byłoby świetnym miejscem na jakiś większy zlocik... :wink: może kiedyś... :uśmiech:

 

Szukajcie a znajdziecie...;)

Link to post
Share on other sites

Pogadałem z kumplem, zrobiłem wywiad.

W Niepruszewie w opuszczonej winiarni dość często strzelają się paintballowcy, ale raczej kameralnie.

Teren jest prywatny ale właściciel jest za granicą więc o pozwolenie łatwo.

Budynków jest bardzo dużo, teren zalesiony, mało niebezpiecznych miejsc.

 

Jedynym problemem mogą być paintballowcy ale to kwestia dogadania. :mrgreen:

 

Pozdrawiam Szybyt :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Mieszkam w Mosinie i co do Barwy to ją wyburzają, pozostało puste pole z jednym budynkiem i wieżą. Jeszcze gdy ludzie zobaczyli że się tam ktoś kręci to policja przyjeżdżała i wyrzucała, gdyż jest tam zakaz przebywania i widać ten teren jest normalnie na widoku.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam Wczoraj byłem zobaczyć miejscówkę w Niepruszewie. Miejscówka generalnie zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Duża przestrzeń, sporo budyneczków i zakamarków. Miejscówka generalnie bezpieczna tylko w kilku miejscach trzeba uważać, na studzienki czy rozwalone schody. Miejscówka nadaje się na większe zloty. kameralnie może być trudno chyba że tylko 1 budynek będzie grał. miejsce naprawdę 1 klasa. A co do paintballowców to nie widać tam śladu żadnej farby czy kulek z farbą wiec nie wiem skąd szybyt_poznan wie o potyczkach paintballu tam . Miejscówka jest naprawdę spora. 2 budynki wielkości ZNTK (winiarnia i Pseudo więzienie) i oraz 2 mniejsze ale dłuższe (obora i garaże.) miejscówka generalnie nadaje się do CQB i nie ma problemów z dostaniem się tam. Wczoraj widziałem 1 pijaczka jak tam przyjechał na rowerze i jak mnie zobaczył to pojechał więc nieraz mogą się tam kręcić cywile, ale tylko sporadycznie. Niestety nie odwiedziłem "pseudo więzienia" i pięter, bo nie miałem czasu i Piwnic bo nie zabrałem latarki.

Generalnie miejscówka warta odwiedzin nie tylko ASG bo na prawdę ma charakter i coś w sobie. Z parkingiem też nie powinno być problemu (na przeciwko znajduje się opuszczona stacja paliw gdzie można zaparkować. A teren jest tak duży ze nie powinno być problemu nawet ze parkowaniem w środku miejscówki. Generalnie widział bym tam zlocik wielkości BF z tym ze to by było raczej CQB a nie Zielonka

 

teraz opisze każdy z budynków :)

 

- Garaż. Budynek położony stosunkowo najbliżej jezdni. Składa się z wielu małych pomieszczeń powiązanych ze sobą (można przejść z 1 do 2)od strony winiarni znajdują sie spore schody prowadzące na 1 piętro na którym jest hol i 1 małe pomieszczenie zbudowane z dykt. okna wychodzą na ulice oraz na winiarnie. na 1 piętro są jeszcze wejścia boczne z tym że nimi nie dostaniemy się na hol. budynek jest mały ale posiada sporo zakamarków. pod schodami od strony winiarni jest schowek. 1 z drzwi do garażu są zamknięte na kłódkę ale można wejść do tego pomieszczenia od boku. z innego garażu.

 

- "więzienie". Budynek spory rozmiarów ZNTK. posiada zawalony od frontu metalowy dach. niestety nie miałem za bardzo czasu a po za tym się ściemniało wiec jest to budynek mi nie znany. więzieniem nazwałem go dlatego ze ma małe okna zakratowane (takie jak w więzienia( i jest ich sporo.

 

-winiarnia. wielkości podobnej jak ZNTK. posiada podziemia, parter i 2 piętra. można wejść do niego od frontu od boku i od tyłu. od frontu jest zejście do piwnicy i na parter gdzie są schody do piwnicy i na piętra (na piętrach też nie byłem) od tyłu jest wejście przez piwnice i przez pomieszczenie z zawalonym dachem (wygląda stabilnie ale nieraz pozory mylą) W środku znajduje się sporo maszyn do wina i innych zbiorników. oraz drzwi!!! wejście od boku prowadzi do mieszkań pracowników są tam 3 pomieszczenia 1 schowek i 1 łazienka. na 1 piętro a piętra są 2 + 3 strych. Schody posiadają barierki więc jest bezpieczniej :)

 

- Obora Klasyczny przykład obory. 4 duże pomieszczenia przedzielone przegrodą z murkami. w każdym pomieszczeniu jest studzienka na którą trzeba uważać żeby nie wpaść. obora posiada piętro (schodów nie znalazłem) oraz podziemia w których nie byłem.

 

- Stodoła - jedno wielkie pomieszczenie. najlepsze miejsce na respa. posiada wyjście z 3 stron .

 

 

W razie pytań walić do mnie !!!

 

Zdjęcia : http://www.megaupload.com/?d=BS8H1JJ2

Link to post
Share on other sites

To ja tak skromnie dorzucę:

 

Czy ktoś z was orientuje się, co wiadomo o opuszczonym Przedsiębiorstwie Przemysłu Chłodniczego przy ul. Druskiennickiej? Znalazłem ostatnio zdjęcia na jednej stronce, ale teraz chyba zagnieździł się tam jakiś trojan, bo avast wariuje, kiedy próbuję się tam dostać, więc fotek nie będzie.;p

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

To ja tak skromnie dorzucę:

 

Czy ktoś z was orientuje się, co wiadomo o opuszczonym Przedsiębiorstwie Przemysłu Chłodniczego przy ul. Druskiennickiej? Znalazłem ostatnio zdjęcia na jednej stronce, ale teraz chyba zagnieździł się tam jakiś trojan, bo avast wariuje, kiedy próbuję się tam dostać, więc fotek nie będzie.;p

Wacol jeżeli Ci chodzi o budynki znajdujace się na zakręcie Druskienickiej vis a vis przystanku autobusowego, to ze dwa lata temu teren został wykupiony przez jedengo z deweloperów, częściowo wyburzony. Obecnie czeka (grunt i deweloper) na zakończenie kryzysu w budownictwie. Z resztą obok pozostałości po budynku jest mini blok mieszklany, a sąsiednie hale magazynowe stanowią obecnie powierzchnię biurową i mają baardzo nerwową ochronę ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam. Co do miejscówki w okolicach Rusałki, kilka dni temu jadąc na rowerze zauważyłem budynek prawdopodobnie nadający się na CQB. Znajduje się przy ulicy Niestachowskiej dokładnie TUTAJ. Jest to niedokończona hala sportowa. Część budynku ma dwa piętra, które prawdopodobnie były przeznaczone na szatnie. Do hali, w której znajduje się kort niestety nie da się wejść, ponieważ prowadzące do niej drzwi są zamurowane. Do reszty pomieszczeń (znajdującej się z lewej strony zdjęcia) można bez problemu wejść. Istnieje też drabinka umożliwiająca wejście na dach. Obok znajdują się dwa jedno-piętrowe budynki.

Zdjęcia:

Zdjęcie1

Zdjęcie2

Zdjęcie3

Zdjęcie4

Edited by skamien
Link to post
Share on other sites

Tą drogą obok dużo ludzi w sezonie chodzi - sam też pomykałęm tamtędy. Budynek z drogi obok torów widać i możemy wzbudzać niezdrowe zainteresowanie. Obok są place manewrowe dla "ELEK". Może teraz to i tam spokojniej ale w sezonie dużo ludzi tam się kręciło klik

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A może TO miejsce będzie nadawało się na nową miescówkę?

Teren duży,miejsce na parking też spore.Wczoraj kręciło się pare osób z pieskami,ale to była niedziela ok 15-tej,może w sobotę jest ich mniej;-)

Stadion WARTY Poznań przy ul.28 Czerwca 1956r.

Pozdrawiam

alladyn98

Edited by alladyn98
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...