Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Adin - Wyburzają.

Dwa - Wysoki mur z dziurą, bez oficjalnego wejścia i kamerdynera wskazuje, że raczej nas tam nie chcą,

Tri - Miejscówka znajduje się na skrzyżowaniu dwóch ruchliwych dróg, a resztą wspomnieli już przedmówcy.

 

A dyć poliglota!;]

 

Adin - Wyburzają.

Dwa - Wysoki mur z dziurą, bez oficjalnego wejścia i kamerdynera wskazuje, że raczej nas tam nie chcą,

Tri - Miejscówka znajduje się na skrzyżowaniu dwóch ruchliwych dróg, a resztą wspomnieli już przedmówcy.

 

A dyć poliglota!;]

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

W piątek dostałem na skrzynkę mailowa informację że na tzw. wolnych torach organizowany jest paintball. Może wartało by sprawdzić na jakich zasadach działają tam farbiarze, bo teren prezentował się bardzo zacnie, a w kontekście rozbiórki ZNTKa to może być ciekawą propozycją na niedzielne CQB

 

A jak było to przepraszam cool.gif

Link to post
Share on other sites

Przy bramie wjazdowej jest banner na komercyjny paintball na tym terenie http://www.paintballwmiescie.pl , więc zapewne mają to na legalu. Nie wiem czy mają to na wyłączność, czy nie.

 

Na stronie mają napisane, że organizują imprezy co dziennie, więc od tak za pewne nie da się tam wejść, pewnie jak będą mieli wolny termin, to mogą nas za opłatą wpuścić po wcześniejszym umówieniu.

Edited by mars_
Link to post
Share on other sites

Dokładnie jak rzecze Mars. Teren to jedna hala i trochę okopów poza nią. Do tego drugi budynek, do którego ludzi nie wpuszczają, bo grozi zawaleniem. Można tam pograć w max. 40 osób. Z tym, że jak kiedyś podskoczyłem tam z Brodaczem i jego znajomymi w celu pogrania sobie airsoft vs. paintball i obadania jak ten teren w ogóle wygląda, to skasowali ode mnie i od niego 20 PLN za samo wejście i wypożyczenie masek.;p A i tak dorzucili do naszej ekipy jeszcze kilku obcych kolesi. I terminowali, i zepsuli mi dzień, i wywaliłem na nich dużo kulek, i przez to, że się nie przyznawali, to zabiłem mało ludzi. I nawet grilla potem nie zrobiliśmy, bo było za ciemno.

 

Uważam więc, że chłopaki będą mieć drogo, bo nawet gdyby wpadło nas 40 i każdy rzucił po 10 PLN, to i tak mieliby z nas tyle kasy, co z 8 w pełni wyposażonych przez nich osób. No i my gralibyśmy na bank dłużej niż te przeciętnie 2h, które zajmuje ludziom wywalenie tych 200 kulek.

Link to post
Share on other sites

Zadzwoniłem, podpytałem, jeśli chcielibyśmy tam wpaść w tygodniu to nie ma większego problemu jeśli chodzi o jakieś godziny popołudniowe, jeśli miałby to być weekend to jest spore obłożenie, ale jeśli damy znać z wyprzedzeniem to też nie będzie problemu jeśli chodzi o termin.

Co do kosztów to wstępnie 10 do 15zł na osobę przy założeniu że grupa będzie miała 12-15 osób.

Co do czasu rozgrywki: jeśli nie będzie w danym dniu (tym bardziej w tygodniu) jakiejś drugiej grupy, to spokojnie możemy pograć ze 3h (jak się wszyscy zepną i przyjadą "ready to fight" to nie jest to aż tak mało czasu.

 

Kwestia techniczna: jeśli chcielibyśmy tam pograć to potrzebna jest moim zdaniem jedna osoba która wyłoży za wszystkich, zapłaci, a potem będzie się rozliczać z resztą graczy, potrzebna byłaby też lista osób które na 100% są pewne że chcą jechać na jakiś tydzień wcześniej, tak żeby jeszcze przed strzelaniem było wiadomo ile to nas będzie kosztowało.

 

Generalnie myślę że jest to ciekawa opcja, ja bym chętnie spróbował, pytanie czy znajdzie się dostateczna ilość chętnych do gry na takim terenie.

Postaram się jakoś umówić z kolesiem do którego dzwoniłem i podjechać obejrzeć teren.

Link to post
Share on other sites

nie wiem czy było coś na temat tego miejsca, stoi puste i nie wygląda na to, żeby się tam ktoś interesował "obcymi".

google maps zeznaje taką oto pozycję: 52.458,16.844991

 

 

..::link_1::..

 

..::link_2::..

 

Zwłaszcza ze względu na informacje zawarte w drugim linku na samym dole, czasem interesują się tym miejscem różne służby. Odbywały się (a może nawet odbywają) strzelanki kameralne, można chyba znaleźć jakieś nagrania na YouTube...

Link to post
Share on other sites

Kiedyś i my tam się strzelaliśmy. Miejscówka niebezpieczna. Od kiedy Jimbo zleciał tam w kwietniu 2006 z I piętra do piwnicy, to do dzisiaj nie może normalnie chodzić. W każdym razie rok temu nie mógł.;p I tak miał szczęście w nieszczęściu, bo co jakiś czas ktoś tam ginie. A to paintballowcy, a to jacyś nawaleni goście i laski.

 

Ogólnie to trzeba uważać na każdy krok, bo podłoga może nie wytrzymać (albo trafisz na dziurę przykrytą deskami/linoleum), a pokój, do którego chcesz wskoczyć może okazać się szybem windy.

Link to post
Share on other sites

No generalnie to chodziło mi o to że teren wygląda na całkiem spory i wartałoby go wyniuchać czy jest tam jakieś miejsce dla nas, z dala od farbiarzy i przy okazji dowiedzieć się czy nie dałoby się jakoś ulegalnić tam naszego pobytu (dawniej trzeba było zgłaszać pobyt na ZNTK bo vis a vis ludzie w biurach pracowali czy jakoś tak).

Link to post
Share on other sites

Info dotyczące "Budomelu"- budynek jest otoczony płotem, a całego trenu pilnuje gość z ochrony. Wiem, ponieważ mieszkam w bardzo bliskim sąsiedztwie tego budynku- jeśli patrzycie na mapkę, to znajdziecie tam ul. Dobromiejską. Wracając jednak do budynku- szans na wykorzystanie go na nową-starą miejscówkę raczej nie ma.

Link to post
Share on other sites

Rozbiorka zntk to wg mnie pic na wode. Bylem tam dzisiaj i wszystko wyglada tak samo jak poprzednio oprocz tego ze sa napisy budynek do rozbiorki i ten szyb na srodku po windzie czy czyms jest przykryty drewniana belka i jakas kladka zeby nikt nie spadl. Moim zdaniem mozna sie tam spokojnie strzelac jak zawsze ale to juz zostawiam do waszej oceny.

 

PS. Fajny jest ten duzy budynek dalej. Zawsze mozna sie skontaktowac jesli ktos chce:

http://www.zntkpoznan.com.pl/readarticle.php?article_id=6

Edited by dark_killer
Link to post
Share on other sites

ktoś może kojarzy? Prawdopodobnie jakiś opuszczony dworzec kolejowy, sądząc po architekturze.

 

3.jpg

 

 

8.jpg

 

7.jpg

 

Jeśli nikomu nic nie przychodzi do głowy zawsze można zadzwonić i zagadać tak z głupia franc "gdzie organizują bo się zdecydować na teren nie mogę.... "

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...