Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

teren ogrodzony - ochrona na bramie (przynajmniej tak było przez ostatnie 2 lata ale nie byłem tam od rozpoczęcia się zimy więc może jakimś cudem ...)

 

 

tam gdzie zaczynają się ulice ul.Browarna i ul.Majakowskiego (na tym ostrym zakręcie)

http://maps.google.pl/maps/myplaces?hl=pl&ll=52.393503,17.016122&spn=0.003211,0.008256&gl=pl&ctz=-120&t=h&z=18

Edited by GRZYWACZOS
Link to post
Share on other sites

owy płot jest z płyt betonowych i całkowicie zasłania to co się dzieje na terenie :blush:

 

sor.. może jakiś fragment był rzeczywiście z siatki nie pamiętam ale jak już ochrona i miejsce 100 razy lepsze niż szkoła na pią-pią

Edited by GRZYWACZOS
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...

tak sobie czytam i czytam i co do Rusałki to na większe strzelanie owszem się nie nadaje ale na przystrzelanie początkujących jako strzelnica stacjonarna bądź mało obszarowa się nadaję w miarę przynajmniej tam aktualnie staram się wstrzelać ekipę ze szkoły bo z uczelni mamy tam blisko . =) a co do organów ścigania nie mieli nic przeciwko bylebyśmy się w miarę izolowali od cywilów :P

Link to post
Share on other sites

tak sobie czytam i czytam i co do Rusałki to na większe strzelanie owszem się nie nadaje ale na przystrzelanie początkujących jako strzelnica stacjonarna bądź mało obszarowa się nadaję w miarę przynajmniej tam aktualnie staram się wstrzelać ekipę ze szkoły bo z uczelni mamy tam blisko . =) a co do organów ścigania nie mieli nic przeciwko bylebyśmy się w miarę izolowali od cywilów :P

Będę się czepiał ale czy Twoja wypowiedź powinna mieć jakieś znaki interpunkcyjne? Bo już nie wiem...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Wieki nie bylem na bednarach a o samych schronach nawet nie wiedziałem, być może są w części okrążonej płotem należącej do Szkoły Doskonalenia Jazdy...

 

Późno odgrzewam kotleta, ale napiszę jak sprawa wygląda z lotniskiem na Bednarach. Nie ma tam żadnych schronów. To, co na mapie z Wiki jest opisane jako schrony - to po prostu obwałowania polowych stanowisk samolotów. Są one w części należącej do szkoły jazdy, druga sprawa lotnisko jest użytkowane przez strefę zrzutu oraz Aeroklub Poznański. Teren raczej nie nadający się do ASG. Wiem co piszę, ponieważ mimo iż jestem z Poznania, to pochodzę z Pobiedzisk i lotnisko na Bednarach odwiedzam regularnie (spottersko).

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie:

http://wikimapia.org...earch=trzcielin

 

Przerobiono koszary na Dom Pomocy Społeczne w Lisówkach ale za nim w lesie,jest teren godny uwagi.Pacjenci domu nie wychodzą poza teren który jest ogrodzony,jedynie kto może pojawić się tam to żelki(czyli farbiarze)widać ślady ich pobytu lub tubylcy.Gdy bedę tam następnym razem zabiorę aparat i zrobię fotki.Miejscówka oddalona około 28 km od Poznania.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Późno odgrzewam kotleta, ale napiszę jak sprawa wygląda z lotniskiem na Bednarach. Nie ma tam żadnych schronów. To, co na mapie z Wiki jest opisane jako schrony - to po prostu obwałowania polowych stanowisk samolotów. Są one w części należącej do szkoły jazdy, druga sprawa lotnisko jest użytkowane przez strefę zrzutu oraz Aeroklub Poznański. Teren raczej nie nadający się do ASG. Wiem co piszę, ponieważ mimo iż jestem z Poznania, to pochodzę z Pobiedzisk i lotnisko na Bednarach odwiedzam regularnie (spottersko).

W ramach późnego odgrzewania :icon_smile:

Na KLZ Bednary spędziłem 3 miesiące w czasie kiedy było to jeszcze lotnisko zapasowe Powidza.

Teren jest w znakomitej większości odkryty a schrony są - nieduże ale są, właśnie na szczytach obwałowań, o których pisałeś i właśnie ta część lotniska moim skromnym zdaniem nadawała by się.

Będę tam jesienią /jak pozółkną liście/ to postaram się zorientować dokładnie co do kogo obecnie należy i czy ma coś przeciw.

Edited by arfil7397
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Jest takie miejsce na Fabianowie: https://skydrive.liv...42D4E55C2CC!132

Okoliczne budynki są użytkowane, jednak te w zielonej i czerwonej strefie wydają się leżeć odłogiem. W strefie zielonej znajdują się stare zardzewiałe hale; nikt z nich juz raczej nie korzysta, wśród nich stoi tylko jedna przyczepa kempingowa (pewnie stróż na złomiarzy). Budynki w czerwonej wydają się być pustostanami, które by się do cqb nadawały + kawałek krzaków nad stawem. Widoczny nie-stary dach przy strefie czerwonej to jakaś ?przepakownia surowców wtórnych, na podwórzu mają często popakowane paczki z odpadkami. Ogólnie mały ruch jest w tamtych okolicach, mieszkańców mało, pytanie jak z pracownikami pobliskich hal i ze strażnikiem.

 

Teren wymaga szczegółowego zbadania, jednak wiele razy przechodziłem obok tych stalowych hal i mnie bardzo tam ciągnęło; gdyby udało się należycie go zabezpieczyć to miejscówka byłaby świetna :icon_razz:. Żadnych ruchliwych dróg w pobliżu, nawiązując do tegorocznej propozycji która okazała się niewypałem.

 

Jeśli macie jakieś informacje o tym terenie to się podzielcie, ja sam mam wielką ochote pójść tam na zwiady i zobaczyć co i jak; tyle że jest obawa czy jacyś strażnicy/ćpuny się tam nie kręcą. Jeśli ktoś ma ochote na wspólny rekonesans to zapraszam :icon_smile:

 

http://maps.google.c...d=0CCAQ8gEwAA (wystarczy podjechać kawałek do góry i będzie)

Edited by N0mad
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...