Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z tego co pamiętam to... Raz kiedyś miała być tam akcja... wszystko uzgodnione z właścicielem a w dzień strzelanki nie wpuszczono nikogo na teren. Z kwitkiem odjechało sporo osób. Wg mnie kolo nie nadaje się do logicznej współpracy.

Akcję organizował Team z Poznania Dzikusy (Oni wiedzą jak to się je i z czym, bo jestem często na ich imprezach)

Wtedy hm... może się coś zmieniło.

Edited by jackub
Link to post
Share on other sites

Taaa miało to być pamiętne Euro 2012 w dniu 11 Listopada. Blisko setki (mam nadzieje, że nie przesadziłem) ludzi pod bramą, telefony do właściciela i na koniec info o tym, że powinien być tam jakiś cieć, ale ten z racji że jest święto to ma wolne i za nic nie przyjdzie (nawet za dodatkowe siano). Wszystko było umówione, dogadane itp. tylko nic na papierze...

 

Pewnie można się z facetem dogadać, ale po pierwsze żądaj papieru, po drugie nie umawiaj się na dni świąteczne, bo jak nie będzie nikogo na terenie to właściciel nie zezwoli tam wejść. Dla nas (Dzikusów) teren (a właściwie właściciel) spalony.

O namiary napisz do Zalmena - może jeszcze gdzieś ma.

Link to post
Share on other sites

Nom, zwłaszcza że ponoć MPGM wydaje 900 000 pln rocznie (dziewięćset tysięcy ) na ich utrzymanie. Generalnie kpina i jawne złodziejstwo. Z drugiej strony jest bardzo poważny problem bo rzeczywiste utrzymanie takiego fortu to jest ogromna kasa i tylko komercja może to sfinansować. Plus jest taki że wujek Helmut budował to tak, że przetrwa wybuch nuklearny więc nie ma się co martwić o zawalenie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...