Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Który spring lepszy ( m140 )


Recommended Posts

Nie będę oryginalny - polecam Guardera. Mam SP120, 50k przebiegu i nie stwierdzam żeby się ubiła, czy też straciła na mocy. A Guarder trzyma poziom jeśli chodzi o sprężyny, więc możesz spokojnie brać SP140.

 

Mi do tej pory pękł jeden guarder. Po około 120-150k kulek pękła m140. Cóż, peszek :)

Fajny przebieg :)

Tutaj to już raczej w grę wchodzi zmęczenie materiału, jeśli odnoszę poprawne wrażenie to nie należysz do ludzi strzelających mało i krótkimi seriami. ;) Jeszcze jedno - tak z czystej ciekawości - jak długo służyła Ci ta sprężyna, jaki ROF?

Link to post
Share on other sites

panowie za wasza rada kupilem guardera . moje zdziwienie bylo wielkie bo mialem problem zeby ja wlozyc , a ta z systemy jakos lekko , okazalo sie ze ta systemowa jest jakis +- 1cm krotsza. czyli chyba sie ubila.

 

na m140 guardera osiaglem srednio 148m/s, czasem 156m/s , wynik zadowalajacy.

 

dzieki za porady . nie ma jak sie poradzic kolegow z wiekszym dosw.

Link to post
Share on other sites

na m140 mialem 130 m/s wiec obecny wynik jest dla mnie ok , ale poogladam co moze jeszcze byc nie teges

 

kulki extreme 0.2g , sprawdze dzisiaj na troche ciezszych ale z innej firmy.

 

mam pytanie do kolegow fachowców , mam tłok DF plastikowy z szyna taka wsuwana z metalowymi zebami , te zęby lekko podkleilem superglutem a teraz zauwazylem ze ząbki zaczely znowu chodzic, tj. do 1mm , i moje pytanie czy przesuwanie sie tych zebow moze miec wplyw na to ze wlasnie mam takie wachania fps ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...