Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

http://www.taiwangun.com/pistolety_gazowe/..._p226-1383.html prawdopodobnie to samo. Z Taiwana można brać spokojnie.

U mnie w ekipie jest tego bodaj 6 sztuk (plus 7-my Marui, którego toto jest bardzo dokładną kopią: magazynki i zamki w pełni wymienne, większość innych części też).

 

W 1/3 egzemplarzy łamie się popychacz kulek (Marui mają to samo), zdaje się stosunkowo szybko, po paru magazynkach. Krakmani w takim wypadku bez gadania przyjmują go na naprawę gwarancyjną i wstawiają wzmocniony popychacz. I jest OK. Jest cały temat o tych replikach w tym dziale :)

Link to post
Share on other sites

Witam,

takie krótkie pytanie - warto brać czy nie?

Szukam czegoś w zasadzie na jedną imprezę, gdzie gaziak będzie jak najbardziej odpowiedni, a i cena jego nie jest za wysoka, aby wydać na taką inwestycję plus żal nie będzie go jakoś tam sponiewierać, aby odpowiednio wyglądał.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam to od jakiegoś czasu. Z 3 zamówionych jeden był felerny, akurat mój [sic!]

 

W zasadzie po wymianie cylindra na elementa, gdzie było sporo pracy z papierem ściernym śmiga bez kłopotu. Zawór od magazynka z kompletu wymaga ciągłej obecności małej ilości gazu. Wiem wiem że to oczywiste, jednak w moim egzemplarzu zostawiony pusty szybko stracił szczelność. Magazynki KJW pod tym względem dużo lepsze (gdyby dokupywać).

 

Za te pieniądze jak działa (bo warto sprawdzić) to się opłaca, zwłaszcza kiedy się po niego sięga sporadycznie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Podłącze się pod temat. Zainteresował mnie ten SIG bo poszukuje broni bocznej, która z rzadka będzie wyjmowana. Tylko trafiłem na dwie takowe repliki z w dwóch rożnych sklepach które z lekka różnią się opisami, mianowicie:

http://www.taiwangun.com/pistolety_gazowe/..._p226-1383.html piszą, że zrobiona jest tylko i wyłącznie z ABS-u a tutaj, ciut droższa http://www.airsoftxtreme.pl/product-pol-75...auer-P226-.html wykonana z METAL + ABS.

Zgubiłem się trochę. Byłbym wdzięczny jakby ktoś rozwiną moje wątpliwości czy obie repliki to te same i ktoś robi w balona z opisem czy to dwie różne. Jeśli obie są różne to którą lepiej kupić?

Edited by def-pl
Link to post
Share on other sites

do 450zł kupisz spokojnie dobrą klamkę TMa w niezłym stanie (używkę).

 

Dzięki za rozwianie wątpliwości Tuksiak.

 

Jednak znalazłem ten sam model, tyle że Full metal. Jeden jest sygnowany przez KJW a drugi jako Cyber Gun. Różnica w cenie ok 90 zł. Teraz byle do wypłaty i zamówienie złożyć.

Takie pytanie z innej beczki - produkty sygnowane jako Cyber Gun to coś w miarę dobrego czy sobie darować? Po długiej przerwie wracam do ASG, kompletuje od początku broń i od jakiegoś czasu staram się nadrabiać braki w wiedzy o sprzęcie ale tego tyle się teraz pojawiło na rynku, że człowiek się gubi :)

Link to post
Share on other sites

Nie wszystkie IMHO. Ale to bez różnicy ;-), oni tylko brendują różnych producentów swoim logiem. Do KJW będą Ci pasować magi od tego chińskiego SiGa.

A jak rzadko chcesz wyciągać, to nie wiem czy jest sens przepłacać. Pomimo swoich ułomności, ten SiG chiński to bardzo fajna zabawka i doskonale sobie daje radę.

 

EDYTA: Literki.

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites

Nie wszystkie IMHO. Ale to bez różnicy ;-), oni tylko brendują różnych producentów swoim logiem. Do KJW będą Ci pasować magi od tego chińskiego SiGa.

A jak rzadko chcesz wyciągać, to nie wiem czy jest sens przepłacać. Pomimo swoich ułomności, ten SiG chiński to bardzo fajna zabawka i doskonale sobie daje radę.

 

EDYTA: Literki.

Dziękuje za wyjaśnienia :-) . Jednak się skusze ku metalowemu. Z moimi zdolnościami i szczęściem to ten chiński po kilku strzelankach rozpadł by się w drobny mak ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 1 year later...

Mam pytanie odnośnie Siga p226 ACM z taiwanguna (full ABS). Otóż pistolet nie chce załadować kulki po strzale i trzeba to robić ręcznie (nie ma blow backa). Bez kulek strzela normalnie, jest blow back, a zamek nie blokuje się w tylnim położeniu (można cały czas strzelać). Przy strzelaniu kulkami, po wystrzeleniu ostatniej kulki i przeładowaniu ręcznym zamek normalnie zostaje z tyłu, tak jak powinien.

Ktoś wie co się zepsuło? Może cylinder?

 

EDIT:

 

Zapomniałem dodać, że cylinder wygląda na nie zużyty, ale ja się tam nie znam...

 

Rozłożyłem mechanizm kurkowy w Sigu. Wszystko wygląda dobrze oprócz tych 2 elementów http://imgur.com/a/rq14h Ktoś mi powie za co one odpowiadają, czy mogą być bezpośrednią przyczyną awarii oraz, czy da się je gdzieś dokupić?

Dodam, że zależy mi na czasie.

Edited by pidzejfat
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...