Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

karabin 700 fps


Recommended Posts

Co do samego tematu - niech mi ktoś wytłumaczy w czym przeszkadza nawet 1500FPS w replice?? Albo i nawet 2000??

 

Ostra wersja steyra ma 2952.76 fps... czyli 1500-2000 fps to jest już siła bo ja wiem... pistoletu. Co jak co taka siła by mi przeszkadzała.. troszkę... :uśmiech:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ojć wtopa nielicha :D

 

 

A nieda się ukryć że dzisiejsze, w dobie stockowych chinoli z 430fps, snajperki mają po 700fps i przestaje być to już czymś niezwykłym. I ludzie nie chodzą podziurawieni... Całe szczeście że zmontowanie takiej snajpy wymaga sporej kasy i początkujący sobie raczej na taką nie pozwoli.

Link to post
Share on other sites

Ostra wersja steyra ma 2952.76 fps... czyli 1500-2000 fps to jest już siła bo ja wiem... pistoletu. Co jak co taka siła by mi przeszkadzała.. troszkę... :uśmiech:

Waga pocisku i jego kształt to rozumiem dla Ciebie już tak pomijalna kwestia że nie zwracasz na nią uwagi?? :wink: :wink:

No bo przecież faktycznie 1500FPS na kulce 0,2 i 3000FPS na pocisku 4g to taka niewielka różnica :lol:

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

Czytam to i dziwię się że jeszcze temat nie został zamknięty przez moda (tak jak inne tego samego autora).

Po pierwsze dla zielonych jest specjalny dział na tym forum.

Po drugie w tym specjalnym dziale jest jasno i wyraźnie napisane o w podwieszonym wątku o karabinach wyborowych (snajperskich).

Po trzecie na tym forum są setki tematów o karabinach snajperskich i takich durnych pytań zadawanych przez gówniarzy którzy chcąc zaimponować kolegom z podwórka zaczynają ASG od pytania o najmocniejsza replikę na świecie ... i na tym najczęściej się kończy ich wielka przygoda - na szczęście dla nas.

 

Dziwi mnie że doświadczeni MANIACY, szanujący sie i uważający za wygi w tym świecie w ogóle ciągną ten temat i wdają się w dyskusję nie zwracając uwagi na to że ten nastolatek z kasą z komunii lub za zakończenia podstawówki czyta to i wydaje mu się że te 700fps to za mało i poleci do starych po dokładkę a potem wparuje z gaziakiem 1000fps na strzelankę i będzie zdziwiony że zrobił komuś krzywdę.

 

Zastanówcie się czasami komu odpowiadacie i co z Waszą odpowiedzią może zrobić ten do kogo ja kierujecie.

Link to post
Share on other sites

Kupisz SWD Atoz-a, który wytrzyma dwa, może trzy strzały na sprężynie m210, do tego czasu uszkodzisz komuś nieodwracalnie wzrok lub przebijesz policzek, w najlepszym przypadku chirurdzy usuną kulkę spod skóry. Potem przyjdzie czas na sądy i odszkodowania, po czym sprawa się nagłośni i mądrzy politycy stworzą ustawę która zabrania strzelania się replikami powyżej 1J i to wszystko dzięki Tobie. Ogólnie... powodzenia.

 

Nie tylko eFPeeSy się liczą. Przymyśl ;)

Link to post
Share on other sites

Aj Wy gawędziarze. Widział ktokolwiek z was taki wypadek o jakim piszecie? Słyszał przynajmniej o takim?

 

 

 

A mnie kolego Padaka (jak to brzmi :D) zupełnie nie interesuje co sobie nastolatek kupi i z czym przyjdzie na jaką strzelankę bo 1)nie, nie kupi sobie 2) nie wejdzie na strzelankę na której ja jestem bo wybieram odpowiednie.

 

Podobnie argument "oni tam napisali" jest z d... bo wmasg nie jest żadnym źródłem reguł asg czy czegoś takiego, każde środowisko ma własne i własnie dlatego nikt tu nie pisze co można a czego nie. Natomiast posiadanie snajperki z 500fps w dzisiejszych czasach jest mocno bezsensowne- to trzeba przyznać.

Link to post
Share on other sites

wtrące swoje trzy grosze... tu nie chodzi o to ze ktoś ma 700fps a inny 400fps , tu chodzi o to by gościu co ma 15lat a wygląd na 18 nie biegał z takim czymś , myślisz czemu jest zakaz stosowania replik opartych o RAM ??

 

bo jakiś gówniarz dostanie od mamusi kase , kupi RAM-a i potem się chwali i z tym biega, a jak by musiał sam tuningować itp. to już by musiał się popytac jednego i drugiego i moze by zmadrzal.

 

woogole to temat o ilosci fps juz jest podpiety, dyskusja na mój gust sprowadza sie do tego samego. A snajper z 500 fps nie ma racji bytu ? moze w glownej mierze to tak , ale snajper to osoba która umie się kamuflować i odpowiednio podejsc przeciwnika. w tym momencie glosnosc repliki wchodzi w gre. a bieganie z 700fps i kamizelka odblaskowa lub dresie jest bez sensu, kamuflaz , kamuflaz i jeszcze raz k...

Link to post
Share on other sites
a bieganie z 700fps i kamizelka odblaskowa lub dresie jest bez sensu, kamuflaz , kamuflaz i jeszcze raz k...

 

Jak bawię się w snajpera, to biegam wystylizowany o tak:

enemy4.jpg

 

Nawet nie wiecie ile lumpeksów musiałem zwiedzić, by znaleźć w końcu ten dresik ;)

Link to post
Share on other sites

a co miał być link do allegro? proszę http://www.allegro.pl/item945689603_pistol...ka_moc2_8j.html

to gdzieś chyba będzie 700fps chyba!!! a jak nie i woli karabin to http://www.allegro.pl/item955113812_ram_m4a1.html powinno załatwić sprawę

 

a jak nie to wystarczy dokupić tą konwersję http://rap4.pl/sklep/catalog/product_info....products_id=155 i mamy spokój

 

ps. temat do zamknięcia

Edited by siannko
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...