Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PanzerFaust IV


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Z ogromna przyjemnością chciałbym poinformować, że sponsorami zlotu PanzerFaust IV zostały następujące firmy:

 

Sponsor główny - CrazyBee - zapewniający podczas zlotu wsparcie logistyczne i catering.

 

96997706.jpg

 

ul. Gen. Dąbrowskiego 9

70 - 100 Szczecin

Otwarty: Pon-Piat. 11.00 - 18.00

Crazybee.pl

 

Na terenie obozowiska w sklepie polowym CrazyBee zaopatrzyć się będzie można w kulki oraz podstawowe części do replik, natomiast głód i pragnienie ugasić przy stoisku gastronomicznym. Szczegóły wkrótce.

 

Marcus Graf - zapewniający pirotechnikę podczas rozgrywki.

 

marcusgrafgold2.gif

 

ul. Brzeska 13

03-739 Warszawa

Sklep-militarny.com.pl

 

Na terenie zlotu będzie można zaopatrzyć się w pirotechnikę z oferty sklepu jednak z zakazem wykorzystania tejże pirotechniki podczas rozgrywki PanzerFaust IV.

 

Rangershop - zapewniający wsparcie logistyczne, wystrój oraz rekwizyty niezbędne podczas rozgrywki.

 

rangershop.gif

 

ul. Madalińskiego 8

70-101 Szczecin

Orwaty: pn.-pt. 10.00-18.00

Rangershop.pl

 

Vest - zapewniający wystrój oraz rekwizyty niezbędne podczas rozgrywki.

 

2abb1ac9d284b8f6.jpg

 

ul. Jagiełły 15

70-260 Szczecin

Vest.pl

Link to post
Share on other sites

Cały TF Peacemakers z Koszalina/Słupska zebrany. Pozostało wysłać listę do Madoga zgodną z wzorem, no i przelew, który w przypadku Panzerfaust jest przyjemnością ;)

Siły zjednoczone Portalu Maniaków ASG www.koalicjapolnoc.pl gotowe do boju! Tylko doborowe jednostki najlepiej zorganizowanych i karnych Teamów jadą z Naszym TF. Będziemy cięli jak zawsze :)

 

Madog, kiedy się ukaże drugi trailer, w okół, którego tyle się działo ;) ?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Najnowsze wiadomości ze świata i z kraju!:

 

Calmlandia Kurier i Głos Angryku już na forum!

 

http://sfora.tox.pl/phpBB2/viewtopic.php?p=45049#45049

 

----------

 

Bądź ciągle online! Dołącz do grupy na facebook'u ( http://www.facebook.com/group.php?gid=129774037033135 ) i powiedz nam o swojej Calmlandziej lub Angryckiej historii. Widziałeś coś niezwykłego? Byłeś tam przed wszystkimi? Wiesz coś czego nie wiedzą inni? Posiadasz zdjęcia lub grafiki, które powinien zobaczyć świat? Redakcje Calmlandia Kurier i Głos Angryku zbierają wydarzenia, reportarze, plotki.

 

Najciekawsze informacje zostaną opublikowane w oficjalnych wydaniach gazet.

 

 

 

Może jesteś żołnierzem z unikalnym zdjęciem z pola walki? Dołącz do grupy na facebooku i zbuduj z innymi "Wielką Galerię Konfliktu". Opublikuj swoje zdjęcia z PanzerFaustowego pola walki. Autorzy najciekawszych 3 zdjęć zostaną nagrodzeni w Barze u Bolca.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

panzerleague.jpg

 

Witam wszystkich uczestników zlotu i z ogromną przyjemnością zapraszam do wzięcia udziału w zawodach strzeleckich na zasadach IPSC organizowanych przez sklep CrazyBee. Zawody odbędą się w pierwszy dzień zlotu tj. 13.08.2010 w godzinach 18:00 - 21:00, ogłoszenie zwycięzców i rozdanie nagród nastąpi dnia następnego po podsumowaniu rozgrywki.

 

Warunki uczestnictwa:

- maksymalna liczba osób biorących udział w zawodach to 25, decyduje kolejność zgłoszeń.

- w zawodach mogą uczestniczyć tylko i wyłącznie osoby wyposażone w replikę broni długiej, własne kulki oraz okulary ochronne;

 

Nagrody:

1. Talon na zakupy w sklepie CrazyBee 200PLN

2. Talon na zakupy w sklepie CrazyBee 100PLN

3. Talon na zakupy w sklepie CrazyBee 50PLN

 

Zgłoszenia do >mnie< na PW.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Chciałbym Bardzo Serdecznie podziękować Sforze za doskonałe przygotowanie Imprezy. Naszym zdaniem (członkom Lubelskiego Korpusu Ekspedycyjnego) impreza udała się fantastycznie i deszcz padający rzęsiście przez prawie dwa dni dodał jej tylko kolorytu.

 

Sfora włożyła masę pracy w przygotowanie scenariusza (rekwizyty i sam scenariusz który był majstersztykiem) i terenu. Obóz był perfekcyjnie przygotowany.

 

Bardzo dziękujemy za zaproszenie , w przyszłym roku Siły Lubelskiego Korpusu przybędą z odsieczą i nie przerazi nas deszcz i jazda 27 osób 650 km.

 

Pozdrawiam SFORE

TROLL

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Walka w strugach deszczu była wyjątkowo zacięta. Mimo masowej dezercji po obu stronach konfliktu, bój toczył się do ostatnich chwil...

 

Tak strona Calmlandzka jak i strona Angrycka poznała część tajemnicy zagrzebanej w Strefie 44, jednak nikt jej nie odkrył w pełni. Może za rok, uda się ją rozwiązać?

 

Angryk, przez przypadek, uniemożliwił Calmlandii szybsze dokończenie projektu nad bronią przeciw GOLIATOM. Calmlandia niestety, tuż przed planowanym zakończeniem projektu utraciła Laboratoria, w których prowadzono badania. Będzie ona zmuszona do rozpoczęcia ponownych prac w tym kierunku.

 

Calmlandia bardzo mocno parła na pozycje Angryckiego sztabu, parokrotnie sztab był atakowany, jednak zawsze nieskutecznie. Jednak metr za metrem, Calmlandia parła w kierunku centrum dowodzenia Angryku, będąc w ostatniej fazie praktycznie u jego bram. Opór jednak okazał się zbyt silny, a nowe posiłki, wsparte dwoma Goliatami (z których jednego udało się Calmlandii zniszczyć), z obrony przeszły do kontrataku. Kosztem pozostawienia niebronionej bazy, Angrykowi udało się odepchnąć wroga, przejmując utracone tereny a ich marsz zatrzymał się na terenie sektora Oscar. Ostatkiem sił, Angryk także przejął jednym oddziałem środkową bazę zaopatrzenia.

 

Jednak była cena jaką Angryk poniósł zostawiając swój sztab kompletnie niechroniony. Pomimo prawie pełnej ewakuacji sprzętu, w chaosie rozkazów "wysadzamy wszystko" nikt nie pokwapił się by wziąść i odpalić ładunek... Dwóch Calmlandzkich żołnierzy, natrafiło na opuszczoną bazę, w bazie pozostawione sobie - Pancerze G.O.L.I.A.T. Przypadek chciał, że owych dwóch żołnierzy posiadało zdobyty gdzieś w ferworze walki Mutagen. Calmlandia stworzyła swojego pierwszego Goliata.

 

Zwroty akcji, jakie zachodziły na polu bitwy w ostatnich jej chwilach były dramatyczne. Calmlandia była o krok od kompletnego zniszczenia Angryku, jednak zabrakło w tej końcówce sił, a kontratak był na tyle mocny, że spowodował konieczność wycofania się za linię środka. Zawieszenie broni nastąpiło w momencie praktycznie równego rozłożenia sił, gdy żadna ze stron nie była w stanie kontrolować wszystkich lokalizacji i żadna nie miała już pary, by kontynuować walkę.

 

news_406.jpg

LINK DO HI-RES (opcja download na picasa)

 

Wystrzały ucichły, deszcz zmazał ślady zaciekłych walk. Bitwa skończyła się. Wojna trwa.

 

 

-----------------------------

 

Chciałbym podziękować Panu Piotrowi Marskiemu, za bardzo klimatyczny artykuł na wSzczecinie.pl, utrzymany na świetnym poziomie, oraz za zdjęcia, które wykonywał podczas trwania PanzerFausta. Zapraszamy z otwartymi rękami za rok. Przyznaję, że rzadko trafia się recenzent, który poza tendencyjnym tekstem potrafi się wczuć w klimat i oddać go w artykule.

 

Serdecznie chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom, które się zjawiły z całej Polski. Po stronie Calmlandziej: SFAT, Breneka Task Force, B.R.o.S., G.E.A.R.,A.T.G., G.S.R., GRH, LSSE , 75th Rangers RGT Koszalin, Koszulkowy Zwiad, RRoK Navy Seals, Black Widow, RATS Słupsk, Navy Team z Ustki, Barbarzyńcy, Ekipa od Ikarego, mnóstwo niezrzeszonych oraz parę ekip których nazw nie otrzymałem. Po stronie Angryckiej: UNICORN RIDERS, Pielgrzymi Wojny, The Marines, No Name, JgK13, F.E.A.R., Bojowe Motylki, CAT's, H.A.T.E., NAWE, S.Z.O.P., TEAM40, SG3, Aggressive, STReS, SGS i podobnie mnóstwo niezrzeszonych wraz z paroma oddziałami których nazw nie otrzymałem.

 

Bardzo się cieszymy, że w kalendarzu imprez PanzerFaust znalazł swoje stałe miejsce. Mamy nadzieję, że Ci którzy byli u nas po raz pierwszy, spodobał się klimat konfliktu i wrócą do nas za rok. Zebrało się nas koło 300 osób. Wielkie uznanie dla Was, że wytrzymaliście w tej pogodzie, a szczególne ukłony do tych, którzy wytrwali, wraz ze swoimi replikami, do końca rozgrywki.

 

Chciałem na koniec podziękować naszym sponsorom, bez których wiele rzeczy by się nie udało. Sklepowi Crazy Bee za catering i organizację zawodów, sklepowi vest i rangershop za siatki, skrzynie, nagrody i pomoc logistyczną, sklepowi Marcus Graf za pirotechnikę. Portalowi WMASG za patron medialny.

 

Do wszystkich którzy robili zdjęcia lub filmy, prosilibyśmy o post na forum lub przesłanie linków na info@panzerfaust.pl ,zachęcamy też do publikacji najciekawszych na panzerfaustowej grupie facebooka ( wystarczy w wyszukiwarce wpisać Panzerfaust )

 

Do zobaczenia za rok!

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...