Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Miwo Military


Recommended Posts

  • Replies 817
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No są pewne działania w tym kierunku... ;-)

 

Jedno z podejść do tematu w palecie kolorystycznej wz.93, oczywiście PS.

realcolorfi6.jpg

 

Piksel to nie jest sprawa prosta więc, na raz-dwa nie będzie takiego wzoru, ale jak się uda to może na następne MSPO już będzie coś do pokazania.

 

PS. I co się dziwicie Reni, kiedy ma spać jak ciągle zasypujecie ją pytaniami.

Edited by Catch22
Link to post
Share on other sites

Odnośnie zintegrowanych:

 

Witam!

 

Niestety na chwile obecna nie możemy Panu udzielić takich informacji.Swoje zapytanie proszę kierować na adres mailowy; biuro.lubliniec@miwomilitary.pl

 

Pozdrawiam!

MIWO MILITARY PRASZKA

Marzena Moniak

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie dobre :D ale i tak wz.93 bardziej sie podoba , teraz ciekawe czy armia by przyjeła taki wzór na wyposażenie , Lepiej będzie jak młoda kadra będze na wysokich stanowiskach :)

Edited by Czolg
Link to post
Share on other sites
Guest Patek

Zacnie wyglądają ;) czy wzór zimowy ma być kompletnym umundurowaniem (tzn odzież z membraną itd), czy jest to proponowany kamuflaż okryć wierzchnich? Bo nawet Szwecja z jej wiecznie pokrytymi śniegiem rejonami daje swoim chłopakom bawełniane okrycia, tak jest przecież taniej (już nie wspominając o tym, że u nas śnieg leży króciutko :) ). No chyba że mówimy o naszych terytoriach zamorskich ale to głównie tereny zurbanizowane (jak Chicago, Dublin czy Londyn) :D

Edited by Patek
Link to post
Share on other sites

Patek - przecierz zawsze możemy wysłac misję stabilizującą i krzewiącą pokój do eskimosów lub czukczów.

 

Co do zimowych porkowców maskujacych, to powinne być maksymalnie cieńkie, jakaś bawełna z nylonem. Żeby za dużo nie namakała i nie kleiła się do munduru.

Link to post
Share on other sites

Właśnie odebrałem spodnie z MIWO Lubliniec, ogólnie zdecydowanie na plus!

Jedyne co jest trochę denerwujące to guziki, przyzwyczaiłem się do zamka błyskawicznego jako rozporka, przez co trochę mi jest się ciężko przyzwyczaić ale przeżyje :mrgreen: Kieszenie są bardzo pojemne. Podsumowywując - świetny krój, bardzo fajny materiał dzięki czemu polecam każdemu. Osobiście spodnie kupiłem do "użytku codziennego" i myślę że już niedługo będe w stanie napisać parę słów po dłuższym czasie użytkowania co i jak.

 

Pytanie do Catch-a - czy MIWO Lubliniec wykonuje ładownice w CCE?

Edited by Arafat (KSK)
Link to post
Share on other sites

Arafat a jak wyglądają nogawki, tak ja w M65 czy jak w BDU. Chodzi mi o ich szerokość na dole, czy się zwężają?

Są zwężone względem nogawki (w miejscu np. na łydce)

butysq2.th.jpg buty2ld9.th.jpg

 

Te zwisające sznurki to ściągacze, aby można było łatwiej włożyć nogawkę do buta.

 

Mundury z Praszki również uległy przecenie :D

Edited by Arafat (KSK)
Link to post
Share on other sites

Po raz kolejny przy zamówieniu z Praszki jest następują sytuacja:

 

Zamawiam coś, otrzymuje informacje że towar będzie dopiero za 2 tygodnie (pierwszy tydzień kwietnia). A jak zwykle, dziś czyli równo tydzień od złożenia zamówienia otrzymałem informacje, że towar w drodze :wink:

 

Co do spodni: Udało mi się już rozwalić jedną "dziurkę" na guzik :wink:

Link to post
Share on other sites

MiWo Praszka przeceniło mundury, teraz komplet to 'zaledwie' 310zł :wink:

 

 

PS: Catch, wasz webmajster to chyba dupa a nie webmajster, jak można tyle czasu pisać stronę, na której (co by nie mówić) będzie pewnie parę fotografii z opisami? W Ruby możnaby napisać to w godzinę... No, chyba że przygotowuje wam jakiś super-duper panel kontrolny dla szarego nieobeznanego administratora sklepu, to w porywach parę dni dłużej, potem testy na różnych przeglądarkach, i voila. To nie jest jakiś wielki serwis z kupą opcji, żeby go tyle czasu pisać O.o"

Edited by leander
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...