Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Miwo Military


Recommended Posts

Miwo z Praszki to mnie rozwala . Po złożeniu zamówienia napisali ,że około 1-2 tygodnie zajmie realizacja zamówienia. Na drugi dzień ze wyśla po niedzieli . A dzisaj napisali ,że wysłali :-P :strach: :uśmiech: Pełen profezjonalizm i super szybkość :) Tak trzymać :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 817
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy orientuje się ktoś może jak jest z przypinaniem pasa PT-2, PT-3 do kamizelek ze szlUFkami?? Czy cały pas PT-2 idzie złapać w taką szlUF.

 

Jak wygląda zmiana modułowości między PT-2 , PT-3 czy ten jeden poziom pomaga w montażu czegokolwiek czy bardziej przeszkadza?

 

Dowiedziałem się przez telefon iż strona ma być zrobiona do końca maja, narazie mają zbyt duży natłok zamówień.

 

Czy widział ktoś pas Cobra. Dowiedziałem się dziś o czymś takim przez telefon miałem dostać maila ze zdjęciem, ale jakoś nie doszedł(zapewne jeszcze). Czy jest modułowy itd.

 

 

Pozdrawiam Cherek

Link to post
Share on other sites

Pas Cobra pokazywał już na tym forum Catch22, w temacie o Rerscue Riger beltach zdaje się. Poszukaj po jego postach, nie było to specjalnie dawno. Z tego co pamiętam, modułowy nie jest, jest to odmiana ratunkowego "rescue riger belt" i "duty belt".

 

Szlufki w kamizelkach są rozpinane, co za problem przełożyć przez górną taśmę?

Link to post
Share on other sites

Wiem ,że są rozpinane ale niewiem na ile to jest stabilne czy kamizelka czasami niejest za długa, tudzież za krótka do tego. Mamy 3 rozmiary pasów PT i nie jestem przekonany czy wszystkie tak dobrze leżą z tymi szlUFkami. Dlatego miałem nadzieje że ktoś się z tym spotkał.

Link to post
Share on other sites

Na stówę to nie jestem pewien ale pas cobra to chyba to co widać na załączonym obrazku (sorry za jakość, ale dziwnie się samemu sobie robi zdjęcie ;)). Modułowy nie jest na pewno. To jakby połączenie standardowego pasa taktycznego z oferty miwo i szybkiego pasa ewakuacyjnego. Jest całkiem wygodny, trochę czasochłonne jest wpuszczanie go w szlufki spodni. No i ma rzep na lędźwiowej części.

 

 

http://i82.photobucket.com/albums/j245/Pro...umber/cobra.jpg

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie do użytkowników kieszeni cargo zapinanych za zamek błyskawiczny. W ofercie miwo są w trzech rozmiarach, i można zamówić "stojące" i "leżące".

 

Przez cargo "leżące" rozumiem coś takiego:

 

http://www.eagleindustries.com/eagle_admin...t/382_Alt_1.jpg

 

Która z kieszeni oferowanych przez miwo najbardziej odpowiada tej z linku? Zgaduję że będzie to cargo średnie "leżące".

Link to post
Share on other sites
2). Pas miękki z szybkowyczepną klamrą cobra i sztywnym uchem kosztuje 120 z

3). Pas twardy ( ze sztywnikiem) z szybkowyczepna klamra cobra i sztywnym uchem kosztuje 150 zł

Mamy jeszcze twardy pa z cobra i miękkim uchem ( ze specjalnych taśm) - 120 zł

 

Od tego jest mail aby pytać :P

Link to post
Share on other sites

Chciałem kupić Pas PT-2 z szelkami w kolorze oliwkowym. Napisałem e-mail i dostałem odpowiedź:

 

"Nie jesteśmy w szczególny sposób zainteresowani proponowanymi przez Pana zmianami w naszych produktach w związku z tym raczej nie wprowadzimy Pana pomysłu do seryjnej produkcji..."

 

- Chodziło i zmiane szelek na takie ze zwykłej taśmy, uszycie prostrze i mniej kosztowne.

 

"...Mamy tak dużo zamówień na nasze produkty, że nie jesteśmy specjalnie zainteresowani pomysłem. No chyba, że zamówi Pan co najmniej 10 sztuk."

 

- Tak, i na każdą strzelanke będę nosił inną sztukę... :/

 

Więcej nie komentuje - mój pierwszy kontakt z firmą MIWO-MILITARY Lubliniec i raczej ostatni, wnioskować można tylko że zwykłego klienta mają w dupie. Kontrakt na szycie dla WP kiedyś się skończy a klienci prywatni nie...

 

Pozdrawiam, Dawid.

Link to post
Share on other sites

Witam !!

 

To ja się trochę do tego ustosunkuję, jako że też kontaktowałem się z nimi w podobnej sprawie. U mnie stwierdzili, że problemów nie powinno być z wykonaniem takich szelek tj. z taśmy . Trzeba by tylko zaczekać, gdyż musieli by nad tym trochę czasu popracować, żeby było dobrze zrobione. Ze względu na to, że zależało mi na czasie wstrzymałem się jednak z zamówieniem. Także widocznie źle się z nimi dogadałeś.

 

Co do komentarzy, to dodam tylko, że jak widać można się dogadać, żeby Ci uszyli coś nowego, lub zmodyfikowali swój produkt. Oczywiście w granicach rozsądku i możliwości. Sprawa druga, jak składacie zamówieni indywidualne na 3 ładownice, to też nie czekacie u nich pół roku, aż skończą szyć dla wojska, tylko wyrabiają się błyskawicznie, więc nie wiem skąd te złośliwości.

 

 

Pozdrawiam

Zigi

Edited by YAK21 (Zigi)
Link to post
Share on other sites

Dostaje się miękkie szelki do wyboru z szelkami ucieczkwymi, bądź za dopłatą 30 zł obie pary.

 

 

Co do pasa PT2 ja otrzymałem enigmatyczną odpowiedź: "pasa PT2 nie mamy". Czy na chwile obecną czy na dłużej nie wiem.

Edited by cherek
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...