Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Miwo Military


Recommended Posts

  • Replies 817
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Brakuje mi w ten zintegrowanej kami MIWO paru podstawowych rzeczy takich jak np, poduszka strzelecka, uchwyt ratunkowy, system QR. Druga sprawa - po co mi sama szmata (pokrowiec)? Kto podejmie sie zrobienia do niej wkładów balistycznych? IMO MIWO powinno je robić od razu z wkładami.

Link to post
Share on other sites

Wesoły, zrobienie wkładów to nie w kij dmuchał. Do tego trzeba mieć odpowiednie laboratoria aby opracować, oraz zaplecze techniczne aby wyprodukować. O ile kojarzę żadna z firm "konfekcyjnych" nie zajmuje się robieniem balistyki, którą to kupuje u firm specjalizujących się w produkcji tychże wkładów. A o ile pamiętam, to Catch pisał coś o wkładach, nie pamiętam dokładnie, ale chyba pasują któreś z dostępnych na rynku (tudzież będą mieli własne spersonalizowane). Catch, jak z tym będzie? (tak z czystej ciekawości, nie żebym potrzebował :))

Link to post
Share on other sites

To tak na szybko- z czego wynika zróżnicowanie np Mudpila na l1 i l1A?

Różnicę widzę tylko w kamuflarzu, czyli co, naciąganie airsofciarzy noszących DPM/CCE na dodatkową kasę? :wink: Podobnie bodajże z dromaderem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dołączam się do pytania kolegi wyżej. I jeszcze coś, na stronce nie wszystkie materiały jakie są wypisane mają w nawiasie obok(Cordura). Materiał oliwkowy nie ma, i pytanie: czy ten oliwkowy materiał to jest jakiś gorszy jakościowo czy to po prostu błąd na stronie?

 

Pozdro...

 

.

Link to post
Share on other sites

Uwaga użytkownika- klonowanie każdego produktu 4 razy:

-wz93 w standardzie polskim

-wz93 w standardzie molle

-inne kamuflarze w standardzie molle

-inne kamuflarze w standardzie polskim

 

wydaje mi sie lekkim bezsensem... Mowa oczywiście tylko o przedstawianiu w ofercie 4 produktów zamiast jednego, nie o produkowaniu 4 wariantów ;)

Przez to niepotrzebnie 'puchnie' lista produktów, utrudniając odnalezienie się. Najlepiej to widać w panelach :wink:

Nie lepsze byłoby aby była tylko jedna pozycja, a w środku rozwijalne menu z ewentualnymi dopłatami?

Link to post
Share on other sites

Chodzi ci o montaż kabury na pasie, czy jako udowej? Bo Mudpil jest w założeniu uniwersalny - i tak, i tak.

 

Jako elementu modułowego go nie zamontujesz. Brak pasków systemowych.

Założyć luźno na PT, jak na zwykły pas - pewnie się da, byle na niezbyt szeroki (PT-2 ma szansę przejść, cokolwiek szerszego już raczej nie. Trudno mi powiedzieć na pewno, bo mam Mudpila, a PT nie).

 

Zaczepienie Mudpila w konfiguracji udowej do PT - nie wierzę, żeby się udało. Górny zaczep jest idealnie dopasowany do zwykłego pasa (w moim przypadku - WP), i na coś szerszego trzeba by go przerabiać.

 

BTW, pomysł dla Catch'a22: może warto by rozważyć alternatywny górny zaczep pasa do Mudpil'a, modułowy właśnie?

Link to post
Share on other sites

W moim pt3 niektóre przeszycia są co 5 cm a nawet więcej. Więc jeśli montaż kabury nie jest wykonany z taśmy szerszej niż 5 cm oraz ma dość rzepa by „objąć” pas +/-70 mm(2xtaśma + odstęp między nimi) to będzie pasowała w wariancie udowym.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Czołgu - modułowy Mudpil? :strach: Toś mi ćwieka zabił, bo mój nijak modułowy nie jest. Co więcej, jak go zamawiałem w Miwo Lubliniec, to mi specjalnie pisali, że Mudpil nie jest modułowy.

 

Mama nadzieję, że na którejś strzelance pokażesz mi tego modułowego Mudpila kolegi - z chęcią zobaczę, jak to wygląda.

Link to post
Share on other sites

Witam!

Mam informacje, że MIWO z Praszki szykuje serie nowości w swojej ofercie. Z tego co wiem pojawi się nowy plecak patrolowy, ładownice itp.

Dowiedziałem sie też, że dysponują orginalną cordurą w kolorze oliv i green.

Postaram się też przekazać informację na temat pokrowcy, na kamizelki balistyczne.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Pytanie z serii lekko głupich ;)

 

Czy od kwietnia zmienił się sposób zamawiania towaru w Miwo?

W kwietniu wysyłało się zamówienie na maila,i dostawało odpowiedź z wyceną,czasem realizacji itd. A teraz czekam i czekam i nie ma maila zwrotnego. Może już nie da się zamawiać przez maila i zamawiać trzeba bezpośrednio z tej nowej strony?

Z góry dzięki za pomoc.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Witaj Hajdi

Jeśli chodzi o MIWO z Praszki to sposób zamawianie pozostał po staremu. Czyli wysyłasz e-maila. Jeśli pisałeś do Praszki to ponów próbę. Powinni odpisać.

 

Pozdrawiam!

Ps. W społeczności jest link z ekipą asg z MIWO.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...