Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ile wydałeś/aś na sprzęt



Recommended Posts

Tak dzisiaj się z kumplem zastanawiałem ile ludzie w polsce wydaja na sprzęt i czy nas też to czkea hehe. A więc opiszcie ile wydaliście na wszytko oprócz kulek...

ja wydałem ponizej 600

niestey niedało się dodać więcje opci ankiety ale chyba tyle wystarczy (miały być też co 500 i do 7000 ale hmmm cuż tyle starczy)

Link to post
Share on other sites

No u mnie to podejdzie coś pod 3 tysiące(elektryk, gaziak, sprezyna, mundury, butki, kamizelka, gazy i tym podobne pierdoły). Troche sie tego nazbierało, a dokładnie rok temu zastanawiałem się czy aby nie bedzie mi szkoda wydać 100 zł na początek zabawy w asg :D

Link to post
Share on other sites

lekko ponad 600:)

spodnie Sky Blue (90zł)

Autohardball 2 ( kupiłem uzywany za 100zł)

Colt mk4 ( rowniez uzywany 100zł)

Kamizelka taktyczna (nowa 100zł)

helm (80zł z demobilu z przyslona)

Kominiarka letnia (nowa 9,50zł)

kabura (nowa 10zł)

pas wojska polskiego (nowy 34zł)

butow nie doliczam bo to w skoczkach chodze w zime i bez ASG i tak bym je kupil :D

shotgun CYMA (79zł)

Jesli liczyc z butami to zmiescil bym sie ze wszystkim w 1000zł

Dopiero teraz planuje wieksze wydatki w zwiazku ze zrobieniem tarczy antybalistycznej ( zmiesci sie podejrzewam w 200zł)

Link to post
Share on other sites

Kto się chce przechwalać ten się przechwalać będzie. W moim przypadku staram się raczej pokazać, że przy odrobinie inwencji można się bawić w ASG za mniejsze pieniądze niż się większości wydaje.

 

W porównaniu do wielu wydalem bardzo mało.

 

W sumie posiadajac Aega, 2 baterie, ładowarke, rozladowywarke, 3 locapy + 1 Stara, BBLoader, nakolanniki Hatch, mundur, kamizelke przeciwodlamkowa i taktyczna (wlasnej roboty, jak juz się "chwalilem"), starego springa, kabure itd. nie wydalem w ciągu 2ch lat (nie liczac kulek) wiecej niz 1500 pln.

Innymi słowy ... namawiam do czestego przegladania Komisu i Allegro ... ;)

Link to post
Share on other sites

...a czasami trzeba mieć po prostu farta. Kiedyś na strzelance pojawił się cywil, niby zwykły przechodzień, ale od niego właśnie kupiłem mundur za 100zł (czarny czołgowy, nowy-nieużywany) + pas i 2 pary szelek 8)

Link to post
Share on other sites

Fakt alegro dobra sprawa. Wogle uzywane rzeczy lub wlasnej roboty. a najgorsze jest to, ze dla lduzi niepacujacych (przez wiek) to zwykle 100zl stanowi niezly wysilek. Mam tlyko nadzieje, ze za pare lat (gdy bedzie wiecej maniakow i gdy bede mial zmair kupowac aeg'a) sprzet potanije bedzie wiekszy wybor a liczba maniakow wzrosnie. A AirSoft nejest jednorazowym wydatkiem. Ciagle dokupowanie kulek oraz naprawianie tego co sie zepsulo lub powiekszanie swojego arsenalu tudziez ulepszanie to kosztuje... :( Ale badzmy pozytywnej mysli

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...