Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rozmiarówka Pantery RIP STOP


Guest Mati13k

Recommended Posts

Guest Mati13k

Witam. Już od dłuższego czasu poluję na mundur RIP STOP w Panterze, najlepiej od Kamy. Słyszałem jednak, że rozmariówka jest strasznie popitolona. :-P Podobno mundury, które nie powinny pasować wg. rozmiaru na jakieś osoby, tak naprawdę pasują. Mam 174 wzrostu, w klacie chciałbym, żeby bluza miała 95-105 ( może jakiś polar na zime wcisnąć ), spodnie jakieś 90 w pasie. Na wzrost chciałbym kupić mundur troszkę większy, bo szybko z niego wyrosnę.

 

Z góry dziękuję.

Link to post
Share on other sites

jA MAM 178 I MUNDUREK MAM 184. W klacie koło 98-100, w mundurze 96, pas 95, w ripstopie koło 98-104.

 

Tylko ja siedziałem na magazynie i przymierzałem ze 3 komplety zanim w końcu poskładałem sobie komplet pasujący.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

No właśnie problem polega na tym, że mundur jest mi potrzebny na Strzelca jak najszybciej ( jude bawełniak :lol: ), a znajomy, który mógłby mi to załatwić na przymiarkę jest w Kosowie.

Link to post
Share on other sites

Widzę że jestem znany :D

Potwierdzam, lepiej kup mniejszy niż większy, posiadam mundur kontraktowy kamy (rozmiar 173cm) a mam ponad 180 wzrostu.

Polecam go bo jest bardzo wygodny, właściwie go nie czuć że się nosi xD Bardzo szerokie rękawy i nogawki, robione pod prawdziwych wojaków :)

Wygląda to jak na załączonych fotach:

http://lh5.ggpht.com/_Po7LN8sYe5Y/S7hdwPt4...12/_DSC6897.JPG

http://img412.imageshack.us/img412/7886/koniecb.jpg

http://img580.imageshack.us/img580/3862/ga...7456500x500.jpg

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Przecież sam napisałeś, że chcesz większy bo wyrośniesz :P

 

Większy w sensie dłuższy. :-F Nie chce mieć za rok seksownej koszuli do pępka, krótkich rękawków. Oczywiście żartuję, ale mniej więcej tak to wygląda.

Link to post
Share on other sites
Ten pan osiągnął taki efekt jak ja, nie ma się czego wstydzić, powodem jest ochraniacz i brak kabury czy odzysku na udzie.

 

Powodem jest za duży mundur.

 

Mati13ek, ile masz lat? Jeśli powyżej 16 to bierz rozmiar 98/169/94, będzie najlepiej dobrany. Rozmiar podałem w formie klata/wzrost/pas.

Edited by Omomierz
Link to post
Share on other sites

tak ale latem nie będzie biegał w polarku i mundurze. Rozmiarówka jest na prawdę powalona...

mam 95cm w klacie 179cm wzrostu i 93cm w pasie

mundury:

bawełniak: bluza 94/178 cm (ciut przydługa jest ( koniec bluzy dotyka kieszeni na udzie) spodnie 92/172cm są za duże w pasie o ok 3cm ( KAMA)

ripstop: spodnie: 90/178 długośc ok, obwód luźne leciutko)

bluza: 92/178 długośc dobra, rekawy ciut za długie, polar wchodzi L gruby pod spód bez problemu (KAMA)

goretex: kurtka M duża, dobra, długa nawet jak na mnie :P

spodnie M ciasnawe (90/172) albo dupe mam szeroką ;]

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Ehh, już wszystko mi się popitoliło. Szkoda ryzykować, a później męczyć się ze sprzedawaniem/odsyłaniem. Popytam w okolicy, może akurat ktoś będzie sprzedawał i da przymierzyć. Innego wyjścia chyba nie ma ( nie licząc kupowania kota w worku ). Dzięki za pomoc towariszcze. Czołem! ;-)

Link to post
Share on other sites

Witam ja od niedwana jestem posiadaczem munduru KAMA. Powiem tak najlepiej przymierzyć, ja chciałem kupić mundur przez neta i dobrze że nie kupiłem bo okazało się że kupiłbym za duży. Mierzyłem w sklepie i to było najlepsze rozwiązanie

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

To może inaczej: zna ktoś może w sklep w Rzeszowie lub okolicach, gdzie można przymierzyć i kupić mundur najlepiej Kamy w kamuflażu Pantera? Oczywiście rip stop.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...