Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Czyli Firefox jest mocno przechwalony. (przynajmniej na Taiwan)

Gdzie znajdę jakiś opis recenzje baterii sanyo i czy po tuningu będzie ,,nadążać"?

 

EDIT: Przeszukuje szukajką drugi raz i nie natrafiłem na nic konkretnego.

Edited by Magnus14
Link to post
Share on other sites

nie ma opisu, recenzji baterii bo jest zbedny.

nie wiesz ze to co sprzedajesz zachwalasz ;) ?

to ze sporo sklepów pisze ze ff lub o zgrozo intellect są lepsze od sanyo to "troche" nad wyrost. ;]

 

po tuningu bedzie nadążać ta bateria, niska rezystancja, dobra wydajnośc pradowa, bateria ok.

Link to post
Share on other sites

To ja się podłącze pod ten temat o ogólnym tytule ''Batka""

MIanowicie mam baterie Strike Systems 3000 9,6. Zaraz po naładowaniu na mikroprocesorówce pokazuje mi napięcie około 11, replika podłączona do tej baterii ma reakcje na spust nieziemsko szybką, a i ROF bardzo dobry (120 Guarder). Ale juz dzień, czy dwa po naładowaniu, kiedy bateria tylko sobie leży i czeka na strzelanie, reakcja jest żenująco wolna a rof niski. Czego to jest wynikiem? ładuje zawsze na mikro w trybie 0,8-0,9 AMP (takie zalecenie z instrukcji na Specu).

Link to post
Share on other sites

Są mikro i mikro, są baterie i baterie, są ludzie i taborety :)

 

Prawie każda bateria świeżo po ładowaniu zachowuje się cudownie, a w szczególności, gdy jest ciepła.

 

Już po raz któryś z rzędu powiem, kupuje się baterie FIRMOWE, czyli firm, które je produkują : Sanyo, GP, Intellect (od biedy) i KAN (też od biedy). No ewentualnie jak ktoś je gdzieś znajdzie, to Grepov są całkiem przyzwoite jeszcze. Reszta wynalazków jak Firefox, G&P, Stirke Systems nie istnieją. To są odpady produkcyjne na które ktoś strzelił ładną nalepkę.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Czyli cadnica, dobrze napisałem znakiem tego. Jak Seger mądrze napisał, do niezbyt wysilonych replik.

 

Z batami masz tak jak z samochodami np. nie wszystko ferrari co szybko jeździ ;-). Jak szukasz Sanyo to ogniw RC szukaj.

 

A co machineguna zdania są podzielone ;-).

Link to post
Share on other sites

Jak seger radzi kup sobie lipo. Ja mam od 5 miesięcy i bangla jak trzeba. chwilowo bez balancera, bo wszystkie repliki w rozsypce, ale 0.01v to niezbyt duża różnica na celach. W dodatku nie pada tak w zimie, ale też delikatnie gorzej z wydajnośćią, jednak nie tak jak zwykłe batki.

Link to post
Share on other sites

dobra to ja się dołączę....Jaką batkę mi radzicie do M4 s System.....jest tam mało miejsca na batkę ale trochę przerobiłem i mieści się 9.6 1100 ni mh bo batki o większych pojemnościach mają większe ogniwa i już nie wejdzie..

 

Może coś z Sanyo ? lub G&P http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=3382

 

 

z góry dzięki za pomoc :)

Edited by OJ Junior
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...